Swego czasu Doda była jedną z największych skandalistek w polskim show-biznesie. Sławę przyniósł jej niewyparzony język, kontrowersyjne wypowiedzi oraz ekstrawaganckie stroje.

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Nie sposób jednak zapomnieć o tym, jaka z niej businesswoman – gwiazda doskonale wie, co robić, by się o niej mówiło, i jak zarabiać duże pieniądze na zainteresowaniu innych. To właśnie gotówka pozwoliła jej na takie urządzenie mieszkania.

Doda. Źródło: Instagram
Doda. Źródło: Instagram

Mieszkanie Dody robi wrażenie

Jak podaje Super Express, artystka posiada 135-metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Doda postanowiła, że nadszedł czas na przekazanie nieruchomości w inne ręce.

Mieszkanie Dody położone jest na Górnym Mokotowie, mieści się w kamienicy.

„Kochani, jestem właśnie w swoim mieszkaniu, jednym z nich i mam dla Was super wiadomość. Mianowicie wystawiam je do sprzedaży. Jest bardzo kolorowe i artystyczne, więc jakby nie patrzeć, nie jest to dla każdego opcja, ale zachęcam” – reklamowała piosenkarka. Dodała, że z okien nieruchomości widać centrum Warszawy.

„Mamy widok na Manhattan Warszawy. Jest w samiusieńkim praktycznie centrum, więc naprawdę wszędzie rzut kamieniem. Można robić imprezy pod szyldem "Bar Doda". Jeżeli jesteście zainteresowani (tak, to jest śmigło od samolotu), to was zapraszam bardzo serdecznie do kontaktu.”

Jak Wam się podoba 135-metrowe mieszkanie, które można kupić od Dody?

Przypomnij sobie o… ANDRZEJ DUDA MÓWI O SZCZEPIONCE NA KORANAWIRUS. TE SŁOWA ZASKOCZYŁY WIELU POLAKÓW

Jak informował portal Życie: CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO DZISIEJSZEJ POGODZIE? OPADY W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH NASZEGO KRAJU MOGĄ ZASKOCZYĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA POLICJA PROSI O POMOC. TO NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE OSOBY [ZDJĘCIA]