Kuba Wojewódzki już od lat udziela się w mediach, a jego działalność przyniosła mu równie wielu fanów, jak i wrogów. Showman znany jest ze swojego ciętego języka, od lat pracuje nad własnym formatem, współpracuje również z radiem.

Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Kuba Wojewódzki nie oszczędza

Kuba Wojewódzki wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Kochający luksus dziennikarz, podsyca kolejne plotki na jego temat, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

W ostatnim czasie gwiazdor TVN-u opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na swoim tarasie w mieszkaniu w Gdyni. Trzeba przyznać, że widok naprawdę robi wrażenie. Pod postem napisał:

Kiedy po dwóch tygodniach wakacji zaczynasz dwa tygodnie wakacji….

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com

Luksusowe życie Kuby Wojewódzkiego

W końcu kto zarabia, ten ma. Zarobki Kuby Wojewódzkiego są przez stację TVN pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednak trzeba przyznać, że dziennikarz zarabia naprawdę sporo, bo stać go na drogie samochody, apartamenty i luksusowe wakacje.

Ostatnio Kuba Wojewódzki zastanawiał się nawet, czy nie kupić kolejnego auta do jego pokaźnej kolekcji. Dziennikarz dodał zdjęcie z białym Ferrari.

Wszyscy mówią, żebym kupił czerwony, ale według mnie niebieski też jest spoko...

"Spoko” jest również cena tego modelu. Wybrane przez niego Ferrari kosztuje około 1,5 mln złotych! Myślicie, że skusi się na zakup tego modelu?

Kuba Wojewódzki. Źródło: instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI