Justyna Kowalczyk doświadczyła w życiu wielu problemów i trudnych momentów, a jednak nigdy się nie poddała, mimo chwil słabości, a nawet depresji, do której sporstmenka sama się przyznała.

To ją zahartowało, jednak,. gdy ostatnio zawitała do rodzinnej miejscowości to nie mogła uwierzyć w to, co widzi! Nawałnica, która przeszła przez region dosłownie zmiotła jej rodzinne strony. Justyna Kowalczyk nie wie, co powiedzieć. Widok, który zastała dosłownie ją poraził, czemu dała wyraz w Internecie!

To był traumatyczny widok dla biegaczki. Gdy Justyna Kowalczyk zobaczyła, co poczyniły w jej rodzinnej miejscowości niedawno nawałnice i burze nie wiedziała, co powiedzieć. Sytuacja dosłownie zmiotła ją z nóg!

Justyna Kowalczyk zdruzgotana stanem Kasiny Wielkiej po ostatnich nawałnicach i burzach. To straszny widok, biegaczka ruszyła na pomoc

Justyna Kowalczyk z rozrzewnieniem wraca do Kasiny Wielkiej, jej ukochanej rodzinnej miejscowości położonej niedaleko Limanowej w Beskidzie Wyspowym. Jak donosi Pomponik.pl, sportsmenka zawitała w domu w ciągu ostatnich dni i to, co zastała na miejscu dosłownie ją wmurowało w ziemię.

Kowalczyk przeżyła chwile grozy, gdy nad Beskidami przeszły nawałnice i burze z mocnymi ulewami. Sytuacja jest niezwykle trudna.

"Gdy mieszkanie nad rzeką przestaje być fajne" – opisała zdjęcie wrzucone w social mediach, zdruzgotana widokiem, który ukazał się po burzach i wywołanej ulewnymi deszczami powodzi.

To naprawdę obraz nędzy i rozpaczy – powalone drzewa, zerwane mosty, drogi uszkodzone przez wodę. Szczęśliwie dom Kowalczyk nie ucierpiał – woda wdarła się tylko na podwórko.

https://www.facebook.com/kibicujjustynie/posts/3695749287136067

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW