Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła być szczodra wobec byłego męża, Jacka Rozenka i zdobyła się na wyjątkowy gest w jego kierunku. Aktor z pewnością doceni postawę byłej żony, która niespełna miesiąc temu po raz trzeci została mamą.

Dobra passa nie opuszcza Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po tym, jak na świat przyszedł jej trzeci syn, Henryk gwiazda wróciła do pracy, na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu. Niestety, jej były mąż ma mniej szczęścia. Przez epidemią koronawirusa zmaga się z problemami finansowymi!

Jacek Rozenek ma problemy finansowe. Małgorzata Rozenek-Majdan wyciągnęła do niego pomocną dłoń

Jacek Rozenek znalazł się w ostatnim czasie w niezwykle trudnym położeniu przez epidemię. Jednak „Perfekcyjna Pani Domu” postanowiła pomóc byłemu mężowi w tym niewesołym czasie. Niesamowity gest gwiazdy!

fot. Instagram

Podstawowym źródłem dochodów dla Jacka Rozenka jest obecnie rola w serialu „Barwy Szczęścią”, a także szkolenia z autoprezentacji przeprowadzane na zamówienia dużych firm. Epidemia miała spory wpływ na jego płynność finansową i jego zarobki są znacznie mniejsze niż kiedyś. Dodatkowo, aktor zmaga się ze swoim zdrowiem – po przejściu dwóch udarów walczy o powrót do normalności. Tu potrzebna jest pełna rehabilitacja, a izolacja skutecznie zamknęła tę możliwość.

Zgodnie z informacjami serwisu JastrzabPost.pl, cytowanego przez Lelum.pl. pomoc zaoferowała byłemu mężowi Małgorzata Rozenek-Majdan. Podczas choroby bardzo silnie go wspierała, odwiedzała w szpitalu, kontaktowała się z lekarzami i rehabilitantami.

Dziś postanowiła odciążyć byłego męża finansowo i zaoferowała mu, by płacił na dwóch synów tyle alimentów, ile jest w stanie w chwili obecnej.

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW