Młode pokolenie Polaków, którzy dziś mają 25-35 lat doskonale pamiętają niezwykle obiecującą postać polskiej telewizji. Mowa o Marcinie Kołodyńskim, którego kariera była niezwykle obiecująca – mając zaledwie kilkanaście lat zadebiutował w roli dziennikarza i prezentera.

Potem wystąpił m.in. w filmie „Chłopaki nie płaczą”, „Rodzinie zastępczej” czy „M jak Miłość”. Niestety, jego życie urwało się niespodziewanie i nagle. Powodem śmierci zaledwie 20-letniego Marcina był wypadek na stoku w pobliżu Zakopanego!

Nikt nie spodziewał się tragicznej śmierci młodej gwiazdy telewizji w 2001 roku Marcina Kołodyńskiego. W chwili wypadku miał zaledwie 20 lat, a jego kariera szła niesamowicie – był uwielbianym przez młodych prezenterem i dziennikarzem, grał w serialach.

Marcin Kołodyński był niezwykle utalentowany, wszyscy spodziewali się wielkiej kariery

Był wielką nadzieją telewizji, a zaczynał od bijącego rekordu popularności „Roweru Błażeja” i „5-10-15”. To pozwoliło mu pokazać się szerszej publiczności.

Marcin Kołodyński był uważany za niezwykle zdolnym i ambitnym młodym człowiekiem, fascynował się dziennikarstwem i aktorstwem, pasjonowało go graffiti, grafika komputerowa, fotografia czy malarstwo. Jak przekonuje portal lelum.pl, wśród jego zainteresowań była również poezja czy muzyka. Lubił ten sport – jeździł na snowboardzie i właśnie to stało się przyczyną jego tragicznej śmierci.

W lutym 2001 roku Marcin wraz z kolegą z telewizji – Wojtkiem Błaszczukiem wyjechał w Tatry, by móc pojeździć na desce. Niestety, to była jego ostatnia wyprawa na stok.

Postanowił pojeździć nocą na snowboardzie, a po 22.00 zjeżdżając w dół stoku uderzył prosto w ratrak. Zginął na miejscu. Jego śmierć głęboko zasmuciła całą Polskę. Na domiar złego, w tym samym roku w wypadku samochodowym zginął właśnie Wojtek Błaszczuk.

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW