Jak podaje portal „Pudelek”, o zespole Piękni i Młodzi zrobiło się bardzo głośno na początku roku. Wszystko za sprawą konfliktu pomiędzy byłymi małżonkami. Dla wielu fanów było to sporym zaskoczeniem, bo choć Magdalena i Dawid Narożni rozwiedli się, przez pół roku od rozstania wspólnie koncertowali zapewniając, że udaje im się dogadywać. Okazało się jednak, że za kulisami było inaczej.

Koniec zespołu

Na początku stycznia Magdalena Narożna ogłosiła, że jej były mąż przestaje być członkiem zespołu. Dawid nie mógł pogodzić się z taką decyzją i przez jakiś czas prezentował publicznie dowody na podejrzane zachowanie swojej byłej i jej nowego partnera.

Ostatecznie Dawid Narożny opuścił zespół i skoncentrował się na solowej karierze. Relacje byłych małżonków nie poprawiły się, czego najlepszym dowodem są zdjęcia z komunii ich córki Gabrysi, opublikowane przez Magdę i Dawida w mediach społecznościowych – oboje zadbali, żeby na fotografiach nie pojawić się wspólnie.

Instagram/dawidnarozny

Nowe obowiązki

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Dawid będzie mógł skupić całą swoją uwagę na nowych obowiązkach. Jak donosi serwis „Plotek”, wspólnie ze swoją partnerką oczekują narodzin dziecka. „Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży” – zdradziła portalowi informator.

„Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi. Dawid mówi, że chce, żeby jego córka miała rodzeństwo” – dodał. Myślicie, że ta radosna informacja pozwoli byłym małżonkom zakopać topór wojenny?

Instagram/madzia_pim

To też może cię zainteresować: Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Słodki malec "Sama miłość. Dwa bobasy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do Internetu trafiają paragony gości zamawiających obiady w nadmorskich kurortach. Za rybę z frytkami płacą fortunę

O tym się mówi: Sprawa Kamila Durczoka trafi przed sąd. Co grozi dziennikarzowi