Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Basia Kurdej-Szatan ma nowego członka rodziny

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym członkiem familii. Aktorka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Betty – swoim nowym pupilem,.

- Sama miłość. Dwa bobasy. Jeden jeszcze nie ujrzał świata, a drugi na nim śpi... taki u mnie relaksik i błogość, przesyłam Wam saaaamą dobrą energię Kochani - dodała w opisie aktorka.

Fani oszaleli na punkcie nowej fotki pięknej i promiennej Basi.

Przypomnij sobie o… ZARAZ PO WYBORACH OPUBLIKOWANO KATECHEZĘ TADEUSZA RYDZYKA. JEGO SŁOWA DAJĄ DO MYŚLENIA

Jak informował portal Życie: KĄPIEL MOŻE POWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OSOBOWOŚCI, NIŻ SIĘ WYDAJE. CHODZI O CZĘŚĆ CIAŁA, KTÓRĄ MYJEMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI

Portal Życie pisał również o… WZRUSZAJĄCE SŁOWA MARKA KONDRATA OD DWULETNIEJ CÓRECZCE. AKTOR ZDECYDOWAŁ SIĘ ZDRADZIĆ PRAWDĘ, FANOM ŁZY STANĘŁY W OCZACH