Od dawna uważa się, że każdy z naszych gestów i ruchów ma głębokie znaczenie i jest również dużą częścią naszej osobowości. Warto zatem sprawdzić, co stanie naszego umysłu, duszy, sposobie życia i myślenia mówi część ciała, której nasze dłonie lub gąbka dotykają pod prysznicem lub podczas kąpieli w wannie jako pierwsze. Ten dziwny psychotest sprawdza się z dużym prawdopodobieństwem!

Klatka piersiowa

Ludzie, którzy lubią najpierw umyć klatkę piersiową i brzuch są zwykle bardzo praktyczni. Wiedzą, czego chcą w życiu i doceniają uczciwość. Nie lubią żyć w sposób pretensjonalny. Zazwyczaj są w pełni skoncentrowani podczas pracy i nie lubią rozpraszać się drobiazgami. Zwykle nie przyjaźnią się z ludźmi, którzy nie podzielają ich poglądów na życie.

fot. Wikipedia

Pachy

Ludzie, którzy wolą najpierw umyć pachy są niezawodni, pomocni i pracowici. Ze względu na swoją osobowość są uwielbiani i kochani przez innych i popularni ze względu na praktyczne podejście. Jednak często mają trudności z odgadnięciem, czy ludzie wokół nich mają dobre intencje, więc często są wykorzystywani.

Włosy

Mówi się, że ludzie, którzy najpierw myją włosy są artystami. Uwielbiają śnić na jawie, ale dołożą wszelkich starań, aby osiągnąć swoje cele. Pieniądze nie są priorytetem w ich życiu i są bardzo utalentowani, to ich główna siła w życiu.

fot. Pexels

Okolice intymne

Osoby, którzy najpierw myją te części ciała są powściągliwi i nieśmiali. Nie mają wielu przyjaciół i często są zastraszani przez innych, przez co brakuje im pewności siebie. Inni uważają te osoby za nudne i nieatrakcyjne. Szybko się poddają, gdy napotykają trudności.

Twarz

Mówi się, że ludzie, którzy lubią najpierw myją twarz nieustannie mają problemy finansowe. Pieniądze są kluczowe w ich życiu i zrobią wszystko, aby je zdobyć, nie patrząc na uczciwość i godność.

Często zapominają o przyjaciołach, ich życie to jeden wielki bałagan. Są również bardzo narcystyczni, co prowadzi do tego, że inni ludzie wokół nich mają trudności z ich zrozumieniem.

fot. Pexels

Ramiona

Ludzie, którzy lubią najpierw myć ramię, są uważani za tchórzy i lubią żyć samotnie. Łatwo też pociągają ich alkohol i hazard, a pieniądze i władza są ważnymi aspektami ich życia.

Inne części ciała

Ludzie, którzy myją najpierw inne części ciała – np. nogi – są uważani za „średniaków”. Nie należy ich jednak lekceważyć, ponieważ posiadają oni wewnętrzną siłę, której inni często nie widzą. Muszą więc stać się bardziej żadni przygód i odważni, aby zdobyć więcej doświadczeń i wyrazić siebie bardziej.

źródło: goodtimes.com

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITE WSPOMNIENIE KSIĘDZA O OSTATNICH GODZINACH ŻYCIA WOJCIECHA JARUZELSKIEGO. DO TEJ PORY NIKT NIE WIEDZIAŁ O JEGO FINALNYCH SŁOWACH