Jak podaje portal „Pikio”, choć w związku z tym, że przez lata Eleni znajdowała się na świeczniku o jej życiu wiemy całkiem sporo, to niewiele osób wie o jednym z faktów z jej życia, dotyczących brata męża wokalistki. To naprawdę zaskakujące i niewielu jej fanów o tym wiedziało.

Wyjątkowa gwiazda

Eleni przyszła na świat w Bielawie. Rodzice nadali jej imię Helena, choć niemal przez całe życie korzystała z greckiego odpowiednika, który na trwałe zapadł w pamięć jej fanów. Na tle wielu artystek wyróżniała się nie tylko ogromnym talentem muzycznym, ale także oryginalną urodą.

YouTube

Eleni jest córką greckich emigrantów, którzy przybyli do Polski w latach 50 po tym, jak uciekli z kraju w czasie wojny domowej. Piosenkarka po ślubie przyjęła nazwisko swojego męża, Fotisa Tzokasa – to powszechnie znany fakt. Niewielu jednak wie, co łączyło piosenkarkę z bratem jej męża.

Więzy rodzinne

Brata Fotisa, Kostasa z Eleni łączyło coś więcej niż tylko koligacje rodzinne. Przez bardzo długi czas Kostas był współpracownikiem artystki. Nie tylko był założycielem zespołu Prometheus, w którym grała Eleni jeszcze za nim zaczęła solową karierę. Łączyło ich coś więcej.

Eleni bardzo ściśle współpracowała z bratem swojego męża Fotisa. Razem tworzyli zespół. Kostas Tzokas był również jej managerem oraz autorem kilku wylansowanych przez nią hitów. Wspólnie podejmowane przedsięwzięcia sprawiły, że Eleni na trwałe wpisała się na karty historii polskiej sceny muzycznej.

YouTube

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski w ogniu krytyki. Ogromna kompromitacja muzyka. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk w poruszających słowach pożegnał swojego przyjaciela. „Żal rozrywa mą duszę i tak tego nie zostawię”

O tym się mówi: Książę Harry marzy o tym, by móc cofnąć czas. Jego najpoważniejsza życiowa decyzja była błędem. O co chodzi