Zarzut padł ze strony dziennikarza Michała Zaczyńskiego, który powiedział wprost, że szkoda, iż Agata Duda nie wybiera polskich projektantów. Kąśliwie dodał również, że Pierwsza Dama ubiera się jak urzędniczka, wkładając „mundurki i kostiumiki”. Mocna wypowiedź doczekała się adekwatnej riposty. Na reakcję na słowa dziennikarza nie trzeba było długo czekać!

48-letnia Agata Kornhauser-Duda ma powody do niepokoju. Wokół jej wizerunku i stylu toczy się gorąca dyskusja w mediach. Otrzymała poważne zarzuty, szczególnie, że nie wspiera polskiej mody,. Jest mocna odpowiedź!

Agata Duda nie ubiera się u polskich projektantów? Taki zarzut padł kilka dni przed wyborami! Jest odpowiedź

Bardzo stanowczo wypowiedfziała się w tej sprawie Dorota Goldpoint, mówiąc wprost, że jest jednym z projektantów, z którymi Pierwsza Dama na co dzień współpracuje.

- Agata Duda ubiera się tylko i wyłącznie u polskich projektantów. Jest kilka marek, kilka nazwisk – przekonuje projektantka, cytowana przez portal Pomponik.pl.

Goldpoint powiedziała również, że celem Agaty Dudy jest wspieranie małych polskich pracowni. Trzeba pamiętać, że Pierwsza Dama nie może ubierać się w to, co się jej podoba, ale musi przestrzegać nakazów protokołu dyplomatycznego, m.in. w długości, głębokości dekoltu, odsłanianiu części ciała itd.

Kilka dni temu głośno było o fikcyjnym amerykańskim projektancie mody, który miał w TVP chwalić styl Pierwszej Damy, porównując Agatę Dudę z Melanią Trump.

- W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i międzynarodowym stylem – miał powiedzieć Christian Paul.

Internauci szybko uzyskali informację, że taki projektant nie istnieje!

Przypomnij sobie o… LOS NIE JEST ŁASKAWY DLA HENRYKA GOŁĘBIEWSKIEGO. AKTOR DŁUGO NIE CHCIAŁ WYJAWIĆ PRAWDY NA TEN TEMAT

Jak informował portal Życie: KINGA DUDA NIE POJAWIŁA SIĘ U BOKU OJCA W CZASIE WIECZORU WYBORCZEGO. DLACZEGO

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: LUDZIE ZAPOMNIELI JUŻ O KORONAWIRUSIE, A TYMCZASEM LEKARZE APELUJĄ O ZACHOWANIE RYGORU SANITARNEGO