Henryk Gołębiowski to aktor, którego znamy z wielu produkcji. Zagrał między innymi w takich popularnych filmach jak: „Stawiam na Tolka Banana”, „Boża podszewka”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” oraz „Pod mocnym Aniołem”.

Trudne chwile aktora

Jak donosi portal Pikio.pl ostatni czas nie był jednak dla niego zbyt łaskawy. Przez panującą pandemię koronawirusa i związaną z nią kwarantannę aktor przez długi czas pozostawał bez pracy.

Jak się okazuje, Henryk Gołębiowski przeszedł wiele w życiu. Wszystkie te sytuacje mocno wpłynęły na jego postrzeganie świata. Jednak niechętnie dzieli się tym ze swoimi fanami i dopiero po czasie wyznaje z czym musiał się zmagać.

Tak było między innymi wtedy, kiedy w wywiadzie dla Plejady wyznał, że przez wiele lat musiał zmagać się z chorobą alkoholową. Kiedy odważył się na takie wyznanie był już po leczeniu i oficjalnie przyznał, że zamknął ten etap życia.

Źródło: wlocie.pl

Życie go nie oszczędzało

Kilka dni temu Henryk Gołębiewski udzielił wywiadu dla portalu Pomponik.pl. Wtedy też opowiedział o sytuacji, która miała miejsce ponad dwa lata temu. Jak się okazuje, aktor poruszał się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

- Miałem roztrzaskaną piętę, wszyto mi trzy szpile. Dlatego najpierw trafiłem na wózek inwalidzki, potem dostałem kule. Przez dwa tygodnie chodziłem na rehabilitację i wystarczy - wyznał Henryk Gołębiewski.

Jednak nie było to najtrudniejszym przeżyciem w życiu aktora. Jak sam potwierdził, kilka lat wcześniej musiał zmagać się z chorobą nowotworową, która bardzo mocno wyniszczyła jego organizm.

- Były chude lata bez pracy na planie filmowym, choroby, zakręty... Musiałem kombinować, nie jestem z tych co się poddają. Może załamałem się jak usłyszałem, że mam raka, ale tylko przez chwilę. Co było, minęło. Teraz mamy koronawirusa i też trzeba kombinować, bo pracy nie ma, wszystko stoi albo dopiero nabiera tempa. Troszkę pomagałem więc przy remontach, trochę grosza dostałem. Trzeba jakoś żyć, ja od rodziców nie dostałem nic - wyznał szczerze aktor.

Źródło: polskieradio.pl

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ