Tatiana Okupnik jest polską wokalistką, która zdobyła ogromną popularność przed laty, jako piosenkarka w zespole Blue Cafe. Razem z dawną formacją nagrała dwie płyty, „Fanaberia” oraz „Demi-sec” (2002 oraz 2003 r.).

Następnie, w 2006 roku, Tatiana odeszła z popularnego zespołu i zaczęła solową karierę muzyczną. Nagrała trzy płyty – ostatnia z nich, „Blizna”, ujrzała światło dzienne w 2014 roku. Swoją działalnością oraz nietuzinkową osobowością zjednała sobie wielu fanów.

Jak zauważa Interia, gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Często w swoich postach przemyca własne przemyślenia na różne tematy.

Najnowsze zdjęcia Tatiany Okupnik

Wczoraj, w dniu wyborów, piosenkarka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z głosowania.

Tatiana Okupnik. Źródło: Instagram
Tatiana Okupnik. Źródło: Instagram

„Bo mogę! Bo chcę! Bo mi zależy! Bo nie ma to tamto!” – podpisała fotografie.

Jej fani bardzo chwalili, że Tatiana Okupnik angażuje się w tak ważne sprawy, jak wybory, a swoimi fotkami zachęca także innych do głosowania. Jednak jest pewien szczegół, który przykuł ich uwagę i bardzo zmartwił.

Otóż na fotkach z wyborów można zauważyć, że do poruszania się Tatiana Okupnik potrzebuje aż dwóch kul. Czy to oznacza, że artystka ma poważne problemy ze zdrowiem albo przeszła niedawno operację?

Zatroskani fani w komentarzach pytali ją, co się stało, dlaczego potrzebuje kul. Niestety, póki co nie wiadomo, co spowodowało ten stan.

Tatiana Okupnik. Źródło: Instagram
Tatiana Okupnik. Źródło: Instagram

Sama Tatiana Okupnik w żaden sposób nie odniosła się do pytań. Zaniepokojeni internauci życzyli jej powrotu do zdrowia. Redakcja także przyłącza się do tych życzeń – oby to nic poważnego!

Wiadomo, że wcześniej miała spore problemy zdrowotne po ciąży. Być może za jakiś czas piosenkarka zdradzi, co stało się tym razem?

Przypomnij sobie o… LOS NIE JEST ŁASKAWY DLA HENRYKA GOŁĘBIEWSKIEGO. AKTOR DŁUGO NIE CHCIAŁ WYJAWIĆ PRAWDY NA TEN TEMAT

Jak informował portal Życie: KINGA DUDA NIE POJAWIŁA SIĘ U BOKU OJCA W CZASIE WIECZORU WYBORCZEGO. DLACZEGO

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: LUDZIE ZAPOMNIELI JUŻ O KORONAWIRUSIE, A TYMCZASEM LEKARZE APELUJĄ O ZACHOWANIE RYGORU SANITARNEGO