Karolina Domaradzka to znana stylistka, która dała się poznać szerszej publiczności po ujawnieniu praktyk, które stosowała marka blogerki modowej, Jessiki Mercedes. To właśnie ona nagłośniła fakt, że Veclaim kupuje ubrania marki Fruit of the Loom i odcina metki, by doszyć własne. Może nie wzbudziłoby to aż takich emocji, gdyby nie fakt, że za t-shirt Veclaim trzeba zapłacić około 200 złotych, a Jessika Mercedes zarzekała się, że cały proces produkcji odbywa się w Polsce.

Teraz Karolina Domaradzka jest znów na językach. Wszystko za sprawą jej wypowiedzi dotyczącej Anny Lewandowskiej. Co takiego powiedziała?

Karolina Domaradzka w mocnych słowach o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska znana jest ze swojego zdrowego trybu życia – sport to jej pasja, zajmuje się nim również zawodowo. Ostatnio zaproszono trenerkę do „Dzień Dobry TVN”, by zapytać ją o macierzyństwo oraz powrót do formy po drugiej ciąży.

Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba
Rodzina Lewandowskich / screen Instagram: annalewandowskahpba

Na wywiad w śniadaniówce Anna Lewandowska dobrała nietypowy outfit – założyła białą koszulkę z poduszkami na ramionach, do niej założyła czarne botki oraz skórzane krótkie spodenki. I choć fani komplementowali stylizację Lewandowskiej, Karolina Domaradzka nie omieszkała skrytykować wyboru trenerki.

Jak przypomina Plotek, Anna Lewandowska jest motywacją dla tysięcy Polaków, a choć niedawno urodziła drugą córkę, to – jak przystało na prawdziwą business woman – nie próżnuje i dalej jest aktywna zawodowo. Jej ostatni strój nie przypadł do gustu Karolinie Domaradzkiej, która zauważa, że jego elementy do siebie nie pasują.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Jak twierdzi Domaradzka, Anna Lewandowska popełniła kilka modowych błędów – m.in. za nisko założyła spodenki, jej koszulka była zbyt mało przylegająca, a złoty łańcuch nie powinien być łączony z dekoltem, jaki miała bluzka trenerki.

Stylistka dała także swoje przykłady, pokazując, jak można poprawić stylizację.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… TE PROSTE DOMOWE SPOSOBY POMOGĄ PORADZIĆ SOBIE Z MRÓWKAMI

Jak informował portal Życie: KSIĄŻĘ KAROL SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ DECYZJI MEGHAN I HARRY’EGO? JAKIE NASTROJE PANOWAŁY NA KRÓLEWSKIM DWORZE PO ODEJŚCIU PARY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: OD WRZEŚNIA NASTĄPIĄ ZMIANY W BILETACH OKRESOWYCH. TRZEBA BĘDZIE WYROBIĆ NOWĄ WERSJĘ KARTY MIESZKAŃCA