Dla Anny Lewandowskiej to wyjątkowy czas – od 6 maja jest bowiem podwójną mamą dwóch córek – 3-letniej lary i dziś już ponad miesięcznej Laury. Końcówka ciąży nie była dla niej jednak łatwa – koronawirus spowodował, że nie mogła wrócić do Polski przez zamkniecie granic, a rodzina jej i Roberta nie poznała jeszcze małej Laury. Jednak Lewandowskim wreszcie udało się znaleźć w Polsce i trenerka nie odmówiła zaproszenia do „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o ostatnich wydarzeniach w swoim życiu.

Annę Lewandowską uchwycili pod studiem telewizji TVN fotoreporterzy, którzy uchwycili ją wsiadającą za kierownicę własnego samochodu. Okazuje się, że trenerka fitness przemieszcza się po Warszawie naprawdę luksusowym autem.

Anna Lewandowska musiała długo czekać na powrót do Polski przez zamknięcie granic z powodu koronawirusa. Jednak, gdy tylko zawitała do Polski od razu trafiła na kanapę „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła kulisy życia z dwojgiem dzieci!

fot. Instagram

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o kulisach swojego życia jako mamy dwóch córek

Anna Lewandowska podjechała pod Marszałkowską w Warszawie Mercedesem klasy G. Według wyliczeń portalu gwiazdy.wp.pl, taki samochód jest wart od 500 do 800 tysięcy złotych. Jednak przy zarobkach obojga to naprawdę niewielka kwota. Sam Robert rocznie zarabia około 60 milionów złotych.

Dla rodziny Lewandowskich to świetny czas. Oprócz szczęśliwego rozwiązania drugiej ciąży Ani i niemal bezproblemowego porodu, córeczkę urodziła również siostra piłkarza, Milena. Dodatkowo, para sportowców świętowała niedawno 7 rocznicę ślubu.

- Wspaniałe 7 lat małżeństwa, 12 lat razem. Klara zobaczyła pierwszy raz film ze ślubu, no miałam łezkę w oku - powiedziała Anna Lewandowska podczas rozmowy z dziennikarzami DD TVN.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ