W minionym tygodniu w światowym show-biznesie wydarzyło się wiele interesujących sytuacji, jednak niemal wszyscy byli zszokowani decyzją Meghan i Harry’ego dotyczącą ich wspólnej przyszłości zawodowej. Mieszkający w Los Angeles małżonkowie zdecydowali się na nietypowe zajęcie, jednak mocno powiązane z ich dotychczasowymi zajęciami. Być może jest to przełomowa sytuacja w ich wspólnym życiu. Jaką drogą pójdą?

Serwis Plejada przypomniał jeden z najważniejszych momentów w minionym tygodniu w światowym show-biznesie. Języczkiem uwagi stała się była para książęca Sussexów, czyli Meghan i Harry. Wybrali swoją zawodową przyszłość i poszli nietypową drogą!

Meghan i Harry wybrali sobie nowy zawód!

Okazuje się, że Meghan i Harry postanowili zostaci mówcami motywacyjnymi i podpisali intratny kontrakt z jedną z dużych agencji reklamowych w USA, która reklamuje się jako „biuro najlepszych mówców świata”.

Wśród jej klientów są m.in. Barack Obama, Bill i Hillary Clintonowie czy Matthew McConaughey. Chodzi o nowojorską agencję Walker Agency, która zrzesza znane osoby udzielające płatnych wykładów motywacyjnych. Jak wynika ze stawek, za współprace można otrzymać nawet do kilkuset tysięcy dolarów.

Tym samym Meghan i Harry będą wygłaszać przemówienia i brać udział w panelach dyskusyjnych ze stowarzyszeniami handlowymi, na forach korporacyjnych czy społecznościowych. Będą poruszać kwestie związane z problemami na tle rasowym, równouprawnienia płci, o środowisku czy zdrowiu psychicznym.

Jak informowaliśmy wcześniej Meghan Markle bardzo zależy na rozpoczęciu działalności związanej z wolontariatem i aktywizmem. Chce w ten sposób wspomóc męża, księcia Harry’ego nie tylko wizerunkowo.

#duchessofsussex #sussexroyal #sussex #meghanmarkle #meghanandharry #kesingtonpalace #duchessmeghan

Posted by Meghan Markle Daily Official on Tuesday, March 10, 2020

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ