Katarzyna Chrzanowska na początku XXI wieku wcieliła się w postać Ewy w polsatowskim serialu „Adam i Ewa” i szybko zyskała dzięki tej roli spory rozgłos. Była niezwykle sugestywna w graniu ukochanej Waldemara Goszcza i parę podejrzewano o to, że jest między nimi coś więcej aniżeli miłość na ekranie. Niestety, produkcja zakończyła się tragiczną śmiercią aktora, a sama Katarzyna Chrzanowska przeszła w swoim życiu przede wiele trudnych chwil. Czym obecnie zajmuje się uwielbiana niegdyś aktorka i jak potoczyło się jej życie?

Gdy wcieliła się w główną bohaterkę uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu „Adam i Ewa” jej sława rozbłysła. Niestety, udział w produkcji nie przyniósł jej dalszych propozycji i rozwoju kariery aktorskiej na szeroką skalę. Co dziś robi i jak żyje Katarzyna Chrzanowska?

Katarzyna Chrzanowska przeżyła ciężkie chwile po zakończeniu kręcenia serialu „Adam i Ewa”. Jak potoczyły się losy aktorki?

Katarzyna Chrzanowska przyszła na świat 11 października 1963 roku i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i Filmowej w Warszawie. Zadebiutowała w serialu „Żuraw i czapla” z Piotrem Polkiem i Jerzym Turkiem. Aktorkę podejrzewano o romans z Bogusław Lindą. Po wyjeździe na stypendium do Paryża związała się jednak z Piotrem Niemkiewiczem, za którego później wyszła za mąż. Para dochowała się bliźniaczek: Stefanii i Celiny, które przyszły na świat w 1993 roku.

Mieszkając na stałe we Francji, podczas pobytu czasowego w Polsce postanowiła pójść na casting do serialu „Adam i Ewa”. Przez dwa lata wcielała się w postać Ewy Werner, starszej o 10 lat ukochanej modela, którego grał Waldemar Goszcz. Wielki sukces i dobra passa nie trwały jednak długo. Podczas urlopu na Krecie, mąż Katarzyny Chrzanowskiego utonął w trakcie nurkowania. To był ogromny vios dla aktorki.

Później przyszedł kolejny, gdy zaledwie kilka miesięcy później, w styczniu 2003 roku w wypadku samochodowym pod Ostródą, zginął serialowy partner aktorki, Waldemar Goszcz. W aucie jechali również Radosław Pazura i Filip Siejka, choć poturbowani, ale wyszli z tego cało. Katarzyna Chrzanowska otrzymała wiadomość, gdy wróciła do Francji.

Los się jednak odwrócił. Aktorka wkrótce poznała neurochirurga Jacka Szapiro i weszła z nim w związek. Od 2014 roku para mieszka w Hiszpanii wraz z córkami aktorki. Katarzyna Chrzanowska mieszka w Mijas Pueblo niedaleko Malagi, z czterema kotami i psami. Jej córki mają już po 27 lat, a Stefania jest do niej szczególnie podobna.

Co jednak dzieje się z Katarzyną Chrzanowską? Niestety, aktorka rozstała się z lekarzem i zachorowała na nowotwór, jednak wszystko wskazuje na to, że wygra walkę z chorobą. Na Facebooku prowadzi dziennik, w którym dokumentuje swoje zmagania.

26.06.20 Holà!! Odzywam się „ dzienniku „😜 po przerwie!! Tak sie tu wszyscy witają. We Francji w dobrym tonie było...

Posted by Kasia Chrzanowska on Friday, June 26, 2020

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ