"Pudelek" podjął temat, który o zgrozo podjęło wielu internautów. Zapragnęłam wyjaśnić przy tej okazji pewną kwestię...

Czy szata zdobi człowieka, czy jego EGO

Czym jest ludzkie EGO? Według definicji Wikipedii, jest to "jedna z trzech struktur osobowości w modelu psychoanalitycznym, obok id i superego; często rozumiane w znaczeniu ja jednostki ludzkiej". Co to się ma do tematu zdjęcia wrzuconego przez Natalię Siwiec? Sporo, gdyż głównym punktem zapalnym konfliktó między internautami komentującymi zdjęcie, była sukienka w którą modelka ubrała swoją córkę. Należy zaznaczyć, że Mia jest na etapie przedszkolnym, co zaraz okaże się kluczowe w tym artykule.

Wyświetl ten post na Instagramie.

.. — .. „chodź mamusia włoski ci weźmie z buzi”

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Co widzisz na tym zdjęciu? Celebrytkę, jej córeczkę, a w tle zieleni się park. Nie byłoby w tym nic, co może być powodem sączenia jadu, gdyby nie fakt, że Mia ma na sobie długą, niemal do ziemi sukienkę w czerwoną kratkę, która może się skojarzyć z "Domkiem na prerii".

Internauci natychmiast rzucili się do komentowania. Większość komentarzy wyrażała zachwyt i aprobatę tego, co przedstawia zdjęcie, jednak pojawiło się kilka "perełek", które nie umknęły uwadze mediów. Skąd ten jad?

"Tragedia, chyba za darmo dali, co?", "Trochę jak amisze", "Mia jest śliczna, ale ten strój brzydki, szpeci urodę dziecka. Nie zawsze to, co się dostaje za darmo od różnych firm, jest piękne. Trzeba mieć własny styl w ubieraniu dziecka"

Modelka nie pozostała dłużna:

Przez chwilę nawet mnie złapałaś i zaczęłam odnosić się do tego, co piszesz. Na szczęście chwilę później zrozumiałam, że nie ma sensu prowadzić dialogu (...)

Po tej reakcji Natalii Siwiec komentarze nagle zniknęły. Moje pytanie jest następujące. Jeżeli Mia jest na etapie zabawy, odkrywania świata, nauki rozumienia rzeczywistości, to czy obchodzi ją, czy wygląda jak amisz, albo super modelka? Dzieciom w tym wieku "zwisa" to, w co są ubrane, więc jeśli na zdjęciu jest dziecko SZCZĘŚLIWE, reszta nie ma znaczenia...

O tym pisaliśmy: Seweryn Krajewski przeszedł wiele ciężkich chwil, których sekrety wychodzą na jaw. Jego życie nie było usłane różami

Zerknij: W trakcie trwania programu na żywo w stacji TVN padły mocne słowa. To nagranie wywołało prawdziwą burzę w sieci