O co chodzi? O program „36,6”, w którym Ewa Drzyzga wraz z zaproszonymi gośćmi – lekarzami, specjalistami z zakresu różnych nauk medycznych omawiała niezwykle istotne z perspektywy wielu Polaków problemy zdrowotne, znajdowała rozwiązania, a także rozprawiała się z mitami medycznymi, pokutującymi w polskim społeczeństwie.

Niestety, okazuje się, że format mimo emisji liczącej blisko trzy lata się nie sprawdził. Stacja TVN zdecydowała o jego wycofaniu. Tym samym, Ewa Drzyzga została bez pracy.

Ewa Drzyzga znana jest w Polsce głównie dzięki prowadzeniu przez 16 lat kultowego talk show „Rozmowy w toku”. Po latach zdecydowała się jednak odejść od popularnego formatu i zakończyć jego emisję.

Została gospodynią programu „36,6”, który jak się okazało według wyników oglądalności, nie cieszył się dostatecznym zainteresowaniem odbiorcom. TVN zdecydował się go wycofać, a ekipa realizująca format dowiedziała się, że kręcą właśnie ostatni, finałowy sezon.

Fani ostatniego programu, którego autorką i prowadzącą jest Ewa Drzyzga mogą tylko bezradnie rozłożyć ręce. Stacja TVN zdecydowała się zdjąć go z anteny, a wieloletnia gwiazda telewizji została bez zajęcia. W tej chwili trwają zdjęcia do finałowego sezonu!

Program Ewy Drzyzgi znika z TVN. Gwiazda stacji została bez pracy

Według zapewnień TVN, wszystkie osoby pracujące przy produkcji programu otrzymają inne propozycje pracy. Ewa Drzyzga może być jednak spokojna – nie oznacza to przymusowego odejścia z telewizji.

- Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji. Chcielibyśmy również, aby osoby tworzące z nią dotychczas program „36,6” pozostały w naszych strukturach – cytuje biuro prasowe programy serwis teleshow.wp.pl.

Kochani Maturzyści. Wszyscy od Was oczekują, że spełnicie „pokładane nadzieje”. Rodzice, szkoła ( która walczy o...

Posted by Ewa Drzyzga on Monday, June 8, 2020

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ