Dla wchodzącego powoli w dorosłość nastolatka to musi być niezwykle trudna sytuacja, by zmagać się z cieniem ojca, który spędził kilka ostatnich lat w więzieniu za potrącenie ze skutkiem śmiertelnym kobiety, będąc pod wpływem środków odurzających. Allan Krupa postanowił w mocny sposób wypowiedzieć się na Instagramie w trakcie Dnia Ojca. Choć mógłby złożyć życzenia swojemu ojcu, nie zdecydował się na ten krok, a co zaskakujące – życzenia z tej okazji otrzymała zupełnie inna osoba!

Od lat Edyta Górniak stara się zastąpić swojemu ukochanemu jedynakowi również ojca i zapewnić mu jak najlepszą przyszłość. Diwa wypowiada się o nim w samych superlatywach, dostrzegając, jak bardzo wydoroślał i podkreślając zalety chłopaka, pokazuje jak bardzo jest z niego dumna. Właśnie dlatego, Allan postanowił znaleźć nietypowego adresata swoich życzeń na Dzień Ojca. Kto nim jest?

Syn Edyty Górniak z mocnym komentarzem w sprawie Dariusza K. Ojciec chłopaka wyszedł z więzienia, a Allan zdecydował się na pierwszy publiczny komentarz na ten temat. Złożył życzenia, ale nie biologicznemu ojcu!

Allan Krupa złożył życzenia z okazji Dnia Ojca… swojej mamie! Mocny komentarz syna Edyty Górniak na Instagramie

Allan najwyraźniej jest przekonany, że gdyby nie opieka i starania mamy jego wychowanie nie przebiegałoby tak spokojnie i płynnie, jak ma to miejsce, mimo wielkich zawirowań, jakie spotkały Edytę Górniak po rozwodzie z Dariuszem K. i jego zatrzymaniem, a później osądzeniem w związku z potrąceniem ze skutkiem śmiertelnym kobiety. Były mąż Górniak jechał samochodem pod wpływem środków psychoaktywnych. Ostatnio wyszedł z zakładu karnego, lecz Allan nie chce go widzieć.

Stąd życzenia na Dzień Ojca powędrowały do… Edyty Górniak! Wpiw na Instagramie podzielił fanów nastolatka, wielu sugeruje, że diwa nastawia syna przeciwko ojcu.

- Wy się bardziej tym wszystkim przejmujecie niż ja, ludzie. Wypić meliskę i odsapnąć, bo nie wiem, czy wiecie, ale w Internecie są wszechwiedzący eksperci od wszystkiego, a w szczególności od życia prywatnego innych ludzi. Ktoś tu jest jednym z nich chyba?” – wypalił wprost do obserwatora Allan, który oskarżał Edytę Górniak.

Jak tłumaczy „Super Express”, Edyta Górniak nigdy nie zabraniała synowi kontaktów z ojcem, lecz gdy podrósł i sam zaczął decydować o sobie, nie zdecydował się na odwiedziny w zakładzie karnym u ojca.

fot. Instagram @ak7pl

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ