Trzeba przyznać, że choć sympatyczny to Łukasz Sędrowski wybitnie nie ma szczęścia do kobiet, a jego wybory są raczej nietrafione. Mimo angażu w programie i znalezieniu miłości, a nawet deklaracji, ze zamierza się oświadczyć dziś jest singlem. Relacja z Agatą Rusak nie doszła do szczęśliwego finału.

Rolnik jednak się nie poddaje, a na jego profilu na Instagramie pojawiła się niedawno fotografia z Urzędu Stanu Cywilnego i dokumentacja przygotowań do wesela. Sam Łukasz z „Rolnik szuka żony”, mimo licznych pytań fanów nie komentował sprawy, czym nie wprost, ale jednak sugerował, że sam wziął ślub. Widzowie programu są jednak dociekliwi i sprawa wyjaśniła się po kilku dniach. Kto by się tego spodziewał?

Nie wiemy, co było celem Łukasza, bohatera słynnego programu „Rolnik szuka żony”, jednak z pewnością taką sugestią wywołał niemałe zamieszanie. Czy rolnik wziął ślub cywilny? Prawda wyszła na jaw po kilku dniach!

Łukasz Sędrowski z „Rolnik szuka żony” wziął ślub? Zagadka z Instagrama już się wyjaśniła

Okazało się, że rolnik wziął udział w ślubnej ceremonii, ale nie jako Pan Młody, a jeden z gości. Na wstąpienie w związek małżeński zdecydowała się bowiem jego siostra. Rolnik po kilku dniach wyjaśnił budzącą zainteresowanie internautów sytuację za pomocą serii zdjęć z wesela.

- Moja Siostra-Panna Młoda Katarzyna. Olśniewająca jak zawsze. Szczęść Boże na nowej drodze życia!! Gratuluję raz jeszcze - napisał szczęśliwy z powodu ślubu ukochanej siostry Łukasz Sędrowski pod postem.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Młodej Parze sto lat szczęśliwego pożycia!

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ