Michał Szpak wspiera przyjaciółkę

Jak podaje portal "Pikio.pl", Michał Szpak może pochwalić się wyjątkową relacją z jedną z kobiet, która jest szczególnie bliska jego sercu. To przyjaciółka wokalisty, Violet Oliferuk, która również próbuje zajmować się śpiewaniem. Szerszemu gronu dała się poznać w programie "The voice od Poland", w którym Szpak zasiadał w jury. Większość osób twierdziło, że trener będzie faworyzował swoją koleżankę, jednak nic bardziej mylnego. Violet odpadła w jednym z etapów programu, co było dla niej ogromną próbą ich wspólnej przyjaźni.

Próbą naszej przyjaźni był "The Voice of Poland", ale przetrwaliśmy. To był ciężki okres, ale poradziliśmy sobie z tym i lecimy dalej. (...) Idąc do programu, starałam się rozłączyć naszą przyjaźń. To było trudne, ale na koniec dnia jestem dumna, bo udało mi się to zrobić. Mam bardzo grubą skórę. Ale było trudno, bo jestem tylko człowiekiem. Potrzebowałam jakiegoś czasu, żeby dojść do siebie i stanąć na nogi. Violet Oliferuk

Michał Szpak zaprezentował nowy utwór w duecie, źródło: TVP.pl
Michał Szpak zaprezentował nowy utwór w duecie, źródło: TVP.pl
Michał Szpak zaprezentował nowy utwór w duecie, źródło: TVP.pl

Okazuje się, że kobieta ma powód do dumy. W mediach społecznościowych pochwaliła się, że dostała obywatelstwo amerykańskie i od teraz może pełnoprawnie zaczynać międzynarodową karierę wokalną. Michał z pewnością cieszy się ze szczęścia swojej przyjaciółki.

Michał Szpak/screen Facebook
Michał Szpak/screen Facebook

To również może Cię zainteresować: MIZERIA JAK ZA DAWNYCH LAT. TEN SEKRETNY SKŁADNIK DODAWAŁY BABCIE

Zobacz także: PIES NIEUSTANNIE WPATRYWAŁ SIĘ W OKNO. KIEDY WYSZŁO NA JAW DLACZEGO, WSZYSCY ONIEMIELI