Bill to psiak, którego z trudem szukać siedzącego z nosem przy szybie. Można go było zobaczyć jedynie wtedy, kiedy za szyba jawiły się zwierzęta. Pewnego dnia jego zachowanie drastycznie się zmieniło.

Zachowanie tego psa zmieniło się o 180 stopni, wszystko z tego powodu

Zachowanie psa zaniepokoiło właścicielka czworonoga. Amber postanowiła sprawdzić co takiego przykuwa uwagę i pupila. Kiedy zauważyła, że pies patrzy przez okno postanowiła mu towarzyszyć. Niestety nie dostrzega tego co on.

W pewnym momencie Amber spostrzegła że jej pies od kilku dni nieustannie spoglądam w okno sąsiada, gdzie za szybą siedzi jego kot.

Zaintrygowana właścicielka postanowiła udać się z powrotem do sąsiada. Kiedy zapytałam mężczyznę o to, czy wie dlaczego zwierzęta wpatrują się w siebie, sąsiad nie potrafią udzielić jej odpowiedź. Nagle stało się coś, co wzbudziło ogromne zamieszanie.

W pewnym momencie stojący na plus jesteś sąsiada ogromny kamienny wazon przewrócił się i stoku. W tej samej chwili pies zaczął szczekać. Okazało się że zwierzęta przez dłuższy czas wpatrują się w wazon,w pewnym momencie stojący na plus jesteś sąsiada ogromny kamienny wazon przewrócił się i stoku. W tej samej chwili pies zaczął szczekać. Okazało się że zwierzęta przez dłuższy czas wpatrując się za którym ukrywa się włamywacz.

Okazało się, ze złodziej ukradł jedzenie z szopy Amber i zostawil za sobą slady prowadzące do lasu. Kiedy policja przybyla na miejsce złapała złodzieja. Był nim… niedźwiedź!

Jak informował portal „Życie”: śledczy są o krok od wyjaśnienia zdarzeń wokół Dawidka Ż. Są najnowsze informacje, czy wkrótce dowiemy się, co stało się z 5-letnim chłopcem