Anna Skura dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w programie „Agent Gwiazdy”, który emitowany jest na antenie TVN. Popularna blogerka kocha podróże i to z tego najbardziej słynie wśród swoich fanów. Teraz jednak zainteresowali się oni życiem prywatnym swojej idolki.

Anna Skura przechodzi przez ciężki czas

Jak można się dowiedzieć z Instagrama Anny Skury, ostatni okres mocno dał jej się we znaki. Choć zwykle jest uśmiechnięta i wesoła, tym razem nie potrafiła wykrzesać z siebie tego entuzjazmu. Wszystko przez ostatnie wydarzenia.

Anna Skura. Źródło: Instagram
Anna Skura. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, tata Anny Skury znajdował się w ostatnim czasie w szpitalu, a jego stan zdrowia był ciężki. Niestety, lekarze nie zdołali mu pomóc.

„’Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu, zwątpień, protestów, niedowierzania...Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy.”

„Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość, choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć. Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas'. Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty. Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam... do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna” – napisała pod zdjęciem ze szpitala.

Anna Skura. Źródło: Instagram
Anna Skura. Źródło: Instagram

„Dziękuję wam za troskę, którą obdarzyliście mnie przez ostatnie dni. Wiem, że jesteśmy już na tyle blisko, że wy wiecie, kiedy jest coś nie tak... Dni, które były dla nas jak najgorszy na świecie sen.”

„Przez ostatnie dni czułam się, jak w tych wszystkich szpitalnych filmach, wiedząc dokładnie, co zaraz powie doktor, gdy mówi 'proszę usiąść, albo, że nie ma dobrych wiadomości'. Wiedziałam z filmów, co oznacza, gdy spuszcza głowę... Choć nigdy, przenigdy nie sądziłam, że ja będę uczestniczyć w tym filmie i że doktor nie będzie aktorem. Dziś nasz świat się zatrzymał” – napisała smutno.

Przypomnij sobie o… PROSTE ROZWIĄZANIA NA PROBLEM ZA CIASNYCH BUTÓW. DZIĘKI TEMU OTARCIA I ODCISKI JUŻ SIĘ NIE POJAWIĄ, NAWET W UPAŁY

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK: TAK SPĘDZI BOLESNĄ ROCZNICĘ. NA SZCZĘŚCIE MOŻE LICZYĆ NA WSPARCIE. KTO PRZY NIEJ BĘDZIE

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: UTRUDNIENIA DLA KIEROWCÓW DO KOŃCA WAKACJI. ROZPOCZYNA SIĘ KOLEJNY ETAP PRZEBUDOWY JEDNEJ Z ULIC