Katarzyna Dąbrowska już po ślubie. Sympatyczna aktorka, która od lat wciela się w postać chirurg Wiktorii Consalidy w serialu „Na dobre i na złe” postanowiło – mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią – jednak wstąpić w związek małżeński i zmienić stan cywilny. 36-letnia gwiazda serialu TVP pochwaliła się zdjęciami z sesji ślubnej w Internecie. Na fotografiach można oczywiście zobaczyć jej ukochanego!

Jak wynika z opisów zdjęć na Instagram, fani Katarzyny Dąbrowskiej mogli się dowiedzieć, że aktorka wzięła ślub 20 czerwca. Ten wyjątkowy dzień odbył się w przepięknej scenerii, dokładnie w pierwszy dzień lata.

To wielkie zaskoczenie dla fanów sympatycznej doktor Consalidy z „Na dobre i na złe”. 36-letnia aktorka, która wciela się w tę postać postanowiła powiedzieć „tak” narzeczonemu i pochwaliła się sesją ślubną w sieci. Sympatycy Katarzyny Dąbrowskiej w szoku!

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub. Gwiazda Na dobre i na złe” zmieniła stan cywilny 20 czerwca

Katarzyna Dąbrowska podzieliła się zdjęciami na Instagramie, czym wzbudziła niemałe zamieszanie wśród swoich fanów. Wśród komentarzy same pozytywy i życzena szczęścia.

- Wszystkiego najlepszego, dużo pogodnych dni

- Gratulacje, jacy piękni wy,

- Piękni, ogromne gratulacje – możemy przeczytać we wpisach obserwatorów.

Może być to spore zaskoczenie dla fanów aktorki, gdyż Katarzyna Dąbrowska od samego początku istnienia w mediach stroni od mówienia o życiu pryeatnym. Okazuje się, że jej wybrankiem, a od 20 czerwca jest reżyser teatralny - Jarosław Tumidajski. Zakochanych można było zobaczyć razem na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2019 roku.

fot. Instagram @kasiadabrowska

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ