Czyżby Kamil Stoch planował przebranżowienie w związku z niepewna przyszłością skoków narciarskich przez epidemię koronawirusa? Wiadomo od jakiegoś czasu, że Letnie Grand Prix, które odbędzie się 22-23 sierpnia w Wiśle zgromadzi zaledwie garstkę kibiców przez obostrzenia związane z imprezami masowymi.

Na trybuny, by kibicować Polakom i nie tylko będzie mogło wejść zaledwie niespełna tysiąc osób. Nie wiadomo również, jak będzie wyglądał sezon zimowy, gdyż wtedy służby sanitarne i WHO przewidują drugą fazę epidemii, sprzężoną z sezonową grypą.

Nie tylko cała Polska, ale i cały świat wie, jak utalentowanym i zdolnym skoczkiem jest Kamil Stoch. Sportowiec zdążył to wielokrotnie udowodnić. Kamil najwidoczniej postanowił podczas przerwy przed sezonem zimowym zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Zdjęcie, które trafiło na Instagram porusza!

fot. Instagram/kamilstochofficial

Kamil Stoch korzysta z uroków lata i odkrył nowe powołanie. To będzie jego nowy zawód na sportowej emeryturze?

Korzystając z wolnego czasu między treningami, Kamil Stoch postanowił wykorzystać dogodny moment i zająć się sprawą własnego ogrodu. Prace wśród kwiatów i innych roślin stały się wielka pasją mistrza z Zębu. Skoczek pokazał na co go stać i jak świetnie sobie radzi. Zdjęcie na Instagramie mówi wszystko – kosiarka w formie traktorka stała się nowym ulubionym pojazdem Kamila Stocha!

- Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha. Ogród stał się moim nowym królestwem, ale też i sposobem na relaks - napisał w komentarzu Kamil Stoch, cytowany przez Pomponik.pl.

Co ciekawe, dobrze byłoby, gdyby skoczek pomyślał o posadzeniu kwiatów, które okres kwitnienia mają w sierpniu. Wtedy Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch – fotografka i menadżer skoczka – będą świętować 10. rocznicę ślubu.

fot. Instagram/kamilstochofficial

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ