Informacja o ciąży siostry Roberta Lewandowskiego była znana od dawna, a obie panie: Anna i Milena wspierały się wspólnie w tym trudnym czasie, szczególnie, że nie było łatwo ze względu na stres związany z ogólnoświatową pandemią.

Jednak zarówno Ania Lewandowska, która powitała drugą córeczkę Laurę z początkiem maja, jak i Milena, która doczekała się kolejnego potomka – również córeczki mają się dobrze i mogą cieszyć się urokami macierzyństwa. Niewiele osób wie o tym, że Annę Lewandowską i jej szwagierkę łączą szczególne stosunki, a panie są sobie wyraźnie bliskie.

Wielka radość w rodzinie Lewandowskich! Po tym, jak na świat przyszła druga córka Roberta i Ani teraz kolejną pociechę powitała siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Miros-Lewandowska. Piłkarz został wujkiem, a na Instagramie pojawiły się zdjęcia to dokumentujące. Internauci z gratulacjami!

fot. Instagram @lewandowskamilena7

Milena, siostra Roberta Lewandowskiego urodziła drugie dziecko! Fani nie szczędzą gratulacji!

Obie panie lubi aktywność fizyczną, a w trakcie ciąży wspólnie trenowały podczas obozów treningowych Ani Lewandowskiej. Teraz najwidoczniej będą się wspólnie motywować, by wrócić do sylwetki sprzed ciąż.

Ania Lewandowska jest mamą 3-letniej Klary, a jej szwagierka cieszy się macierzyństwem od 5 lat, gdy na świat przyszedł jej pierworodny synek Leon. Bliscy Mileny postanowili ją wesprzeć w tym pięknym, ale i trudnym czasie połogu i przygotowali dom siostry Roberta na jej przybycie ze szpitala wraz z maleńką córeczką.

Zdjęcia z tego wydarzenia trafiły na Instagram. Internauci, w tym fani samego Roberta Lewandowskiego nie ustają w gratulacjach dla młodej mamy!

fot. Instagram @lewandowskamilena7

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ