Margaret to wokalistka, która w zeszłym roku osiągnęła wiele sukcesów – można do nich zaliczyć m.in. wydanie nowej płyty, trasę koncertową oraz występy wśród jury w programie „The Voice of Poland”.

Wydawać by się mogło, że to zwiastowało początek bardzo dobrego etapu w życiu zawodowym piosenkarki. Tak się jednak nie stało.

Margaret najpierw rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, tym samym zamykając sobie furtkę do światowej kariery. Niedługo później ogłosiła, że robi sobie przerwę od mediów.

Teraz wokalistka powoli wraca do swojej dotychczasowej codzienności – na jej koncie w serwisie YouTube pojawiły się już nowe filmy, w tym m.in. popularne #hot16challenge. Zaczyna coraz częściej publikować posty na Instagramie.

Margaret. Źródło: Instagram
Margaret. Źródło: Instagram

To właśnie jedno ze zdjęć, które trafiły na profil na Instagramie wokalistki, wzbudziło ogromne emocje wśród ich fanów. Wszystko przez to, że według niektórych gwiazda wygląda, jakby była w ciąży!

Czy Margaret jest w ciąży?

Od pewnego czasu sporo mówi się o ciążach wśród celebrytek. Ze względu na panujący istny baby boom fani doszukują się zaokrąglonych brzuszków niemal na każdym zdjęciu – i tym razem zwrócili uwagę na brzuch Margaret. Wielu z nich uważa, że wokalistka jest w ciąży, tylko jeszcze nie ogłosiła tego oficjalnie.

Jak cytuje Radio ZET, pod zdjęciem z planu sesji wizerunkowej dla pewnej artystki pojawiła się masa tego typu komentarzy.

„Sorki, może nie mam racji, ale chyba jesteś w ciąży... Albo tak dziwnie sukienka jest ułożona?” – zastanawiali się fani.

Margaret. Źródło: Instagram
Margaret. Źródło: Instagram

Sama artystka postanowiła skomentować te rewelacje.

„Nie, nie jestem w ciąży” – napisała.

Myślicie, że Margaret za jakiś czas zaskoczy fanów ciążowym brzuszkiem?

Przypomnij sobie o… JAK OŻYWIĆ ORCHIDEĘ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: SPORO ZAKAŻONYCH I WYLECZONYCH W WOJEWÓDZTWIE. SANEPID PODAŁ NOWE DANE

Portal Życie pisał również o… SZYBKI I SMACZNY DŻEM W 5 MINUT. PRZEPIS NADAJE SIĘ NA DOWOLNE JAGODY