Jak podaje portal „Pomponik”, Jacek Rozenek udzielił szczerego wywiadu w programie „Pytanie na śniadanie”. Opowiedział o swoich małżeństwach, rozwodach i braku szczęścia w miłości. Aktor już dwa razy mówił sakramentalne tak, a jego ostatni związek nie przetrwał nawet roku.

Życie uczuciowe

Prasa kolorowa od lat śledzi życie uczuciowe Jacka Rozenka. Pierwszą żoną aktora była Karolina Litwiniuk, z którą doczekał się narodzin syna Adriana. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i para rozstała się po zaledwie dwóch latach.

Kolorowa prasa od zawsze interesowała się życiem uczuciowym aktora. Z pierwszą żoną Karoliną Litwiniuk doczekał się syna Adriana. Niestety, małżeństwo nie przetrwało i zaledwie dwa lata po ślubie para rozeszła się. Aktor wyznał, że było to małżeństwo z przymusu.

„Nastrój był taki, że trzeba było się żenić” – stwierdził Rozenek. Przypomnijmy, pierwsza żona Jacka Rozenka przegrała w tym roku walkę z chorobą nowotworową.

YouTube

Drugie małżeństwo

Aktor opowiedział także o swoim ślubie i rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan. „W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. I to było po 10 latach małżeństwa” - zdradził.

YouTube

Do tej pory aktorowi nie udało się poukładać swojego życia prywatnego. Rok temu aktor przeszedł udar. W walce o powrót do zdrowia wspierała go ówczesna partnerka, Roksana Gąska. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Teraz aktor koncentruje się na odzyskaniu sił, pracy zawodowej oraz synach.

Myślicie, że Jackowi Rozenkowi uda się wreszcie ułożyć sobie życie miłosne?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie może się zdobyć na powrót w to miejsce. Ból nadal jest zbyt silny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Wachowicz została wykorzystana. Celebrytka nie może się otrząsnąć po tym, co ją spotkało

O tym się mówi: Małopolska: niespokojna pogoda nie odpuszcza. Możliwe są burze i grad. Co jeszcze przewidują meteorolodzy na czwartek