Ewa Wachowicz swój debiut w mediach miała w latach 90-tych, kiedy to została Miss Polonia 1992 roku. Zaledwie rok później rozpoczęła pracę jako dziennikarka telewizji Polsat. Gwiazda znana głównie z programów kulinarnych, w tym szczególnie z „Ewa gotuje”, pracowała jeszcze w kilku innych branżach.

Wachowicz w 1995 roku była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka. Mało tego, kobieta w latach 90. założyła własną firmę producencką pod nazwą Promiss, która wydawała „Poradnik imieninowy” emitowany w telewizji Polsat.

Prezenterka wciąż jest w doskonałej formie, mimo tego, iż w przyszłym roku będzie obchodzić swoje 50 urodziny. Kilka dni temu gwiazda odebrała statuetkę „Osobowości Roku” w warszawskim hotelu Bellotto.

Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram
Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram

Ewa Wachowicz została oszukana

49-letnia Ewa Wachowicz jest jedną z osób, które z chęcią promują w mediach zdrowy styl życia oraz odżywiania. Sama ma wręcz nienaganną figurę i pokazuje innym Polkom i Polakom, że nie jest to wcale trudne.

Jak podaje Pomponik, dbająca o siebie Ewa padła ofiarą perfidnego oszustwa. Jej wizerunek został wykorzystany do niecnych celów.

W sieci często można natknąć się na reklamy magicznych leków na odchudzanie. Łatwo jest zauważyć, że coś z nimi jest nie tak – wszak nie jest normalnym, by tego typu specyfiki miały przynieść natychmiastowe, ogromne efekty bez stosowania diety (zachowania ujemnego bilansu kalorycznego) oraz bez aktywności fizycznej.

Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram
Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram

Teraz internet zawrzał – znalazły się w nim reklamy leku na odchudzanie, który jest promowany zdjęciami Ewy Wachowicz. Tego było za wiele.

Ewa Wachowicz wydała oświadczenie na Instagramie.

„TO OSZUSTWO! NIE WIERZCIE W TE REKLAMY! NIE REKLAMUJĘ ŻADNYCH ŚRODKÓW NA ODCHUDZANIE! NIE KUPUJCIE TEGO!” – napisała na Instagramie.

„To niewiadomego pochodzenia środki o niesprawdzonym składzie! Nie wiadomo, jak szkodliwy wpływ mogą mieć na zdrowie!”

Dodała także, że od kilku tygodni usiłuje zablokować reklamy z jej wizerunkiem. Fani również stanęli po jej stronie i zgłaszają nadużycia.

Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram
Ewa Wachowicz. Źródło: Instagram

„Od zawsze w swoich programach, książkach, wywiadach promuję tylko zdrowy tryb życia, dobrze zbilansowane posiłki i ruch, aktywność fizyczną. To dla mnie jedyna droga do zdrowia i pięknej sylwetki!” – pisze Ewa Wachowicz.

Ciężko się z nią nie zgodzić. Pamiętajcie o tym, szukając magicznych sposobów na schudnięcie – takie „cudowne” leki, koktajle czy tabletki nie istnieją!

Przypomnij sobie o… MINISTERSTWO ZDROWIA ZWRACA UWAGĘ NA WAŻNE PROBLEMY. NIE TYLKO KORONAWIRUS JEST ZAGROŻENIEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: Z LOTNISKA BĘDZIE MOŻNA POLECIEĆ JUŻ DO KILKUNASTU MIAST W EUROPIE. WIADOMO CO ZNALAZŁO SIĘ W OFERCIE

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE 500 PLUS. BENEFICJENTÓW PROGRAMU CZEKAJĄ DUŻE ZMIANY. NOWE ZASADY WCHODZĄ W ŻYCIE JUŻ TERAZ