Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Kasia Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk. Źródło: Instagram

Kasia Tusk złożyła Donaldowi Tuskowi życzenia

Wczoraj, 23 czerwca, obchodzone było ważne święto wszystkich tatusiów – Dzień Ojca. Media społecznościowe zalała fala wspominkowych zdjęć oraz życzeń, które internauci, celebryci i gwiazdy składali swoim tatom.

Do tego grona dołączyła także Kasia Tusk. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z Donaldem Tuskiem – wspominkowa fotografia pochodzi z Sardynii.

„Tatulku. Jesteś najlepszy. Ale musisz teraz dać szansę innym. (Zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowe. A może nie? #DzienTaty Sardynia, 2016” – napisała blogerka.

Kasia Tusk i Donald Tusk. Źródło: Instagram
Kasia Tusk i Donald Tusk. Źródło: Instagram

Jak zauważa Radio ZET, jej tata bardzo szybko dodał coś od siebie w komentarzu.

„Wiem, wiem, młodzi idą. Ale pamiętaj, że tata jest tylko jeden! W niedzielę i każdy inny dzień. Nawet maleństwo już to wie...” – odpisał swojej córce znany polityk.

Fani bardzo ciepło przyjęli zdjęcie Kasi Tusk oraz jej życzenia. W komentarzach zachwycają się dobrymi relacjami Kasi i jej taty, a także zauważają, że aktualnie właśnie takiego polityka w Polsce brakuje.

Przypomnij sobie o… MAŁA DZIEWCZYNKA STAŁA SIĘ PRAWDZIWĄ ATRAKCJĄ NA WESELU. SKRADŁA CAŁE SHOW PANNIE MŁODEJ, GOŚCIE NIE MOGLI W TO UWIERZYĆ

Jak informował portal Życie: WYBIERZ KWIAT I SPRAWDŹ SWOJE PROGNOZY NA LATO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: MODYFIKACJE W OTWIERANIU DRZWI W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. CO SIĘ ZMIENIŁO