To fakt, dzieci na weselach czasem bywają nieznośne i trudne do przewidzenia są ich zachowania, a jeśli spuści się je z oczu to czasem mogą nawet stworzyć zagrożenie dla siebie i innych gości. Dlatego coraz częściej na zaproszeniach na wesele może zobaczyć notatkę, w której widnieje informacja, że dzieci nie są mile widziane. Choć można zrozumieć intencję Pary Młodej to bwya jednak krzywdzące.

Gdyby taka sytuacja miała miejsce na tym weselu, z pewnością fragment imprezy nie trafiłby do Internetu i nie stał się viralem!

Mała dziewczynka szybko stała się gwiazdą wieczoru, zapewniając świetną zabawę wszystkim weselnikom. Jeden z gości postanowił nagrać jej niesamowity występ, a wideo szybko trafiło do Internetu i niemal od razu stało się histem, który zaczęły udostępniać tysiące internautów.

fot. Facebook @Stupefied

Mała dziewczynka gwiazdą wieczoru, pokazała jak trzeba się bawić! Goście pękali ze śmiechu, ale ona nie chciała przestać!

Córka jednego z członków najbliższej rodziny panny młodej była dziewczynką sypiącą kwiatki w kościele, dlatego rodzice zadbali o to, by w tym dniu prezentowała się świetnie, na równi z panną młodą, aby godnie ją reprezentować.

Na weselu pokazała swoją prawdziwą twarz i kocie ruchy! Patrząc na dziewczynkę nie sposób powstrzymać się od śmiechu.

Dziewczynka, gdy tylko usłyszała „Baby” Justina Biebera dobiegające z głośników od razu ruszyła na parkiet, zachęcając innych gości do wspólnej zabawy. Jednak jej występ do hitu koreańskiego rapera PSY sprawił, że nawet panna młoda nie mogła wtrzymać ze śmiechu. To warto zobaczyć!

Little Girl Dancing At Wedding Goes Viral MUST WATCH!

Little Girl Dancing At Wedding Goes Viral MUST WATCH! like Things Drunk Posh People Say

Posted by Stupefied on Thursday, September 5, 2013

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ