Prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego co prawda już przed laty dobiegła końca, jednak Polacy nadal interesują się byłym prezydentem kraju i z zaciekawieniem sprawdzają, czym się aktualnie zajmuje i jak wygląda.

I choć 65-letni obecnie Kwaśniewski raczej stroni od sensacji, to czasami wystarczy jedno zdjęcie, by ją wywołać. Aktualnie znacznie częstszą bywalczynią w mediach jest żona byłego Prezydenta Polski, jednak ostatnio jego fotografia ujrzała światło dzienne. Polacy są w szoku – nie przypomina samego siebie.

Aktualne zdjęcie Aleksandra Kwaśniewskiego

Aleksander Kwaśniewski zawsze prezentował się jako elegancki polityk, nosił dobrze dopasowane garnitury, dbał o swoją fryzurę oraz nie zapominał o ogoleniu się. To na pewno w dużej mierze zasługa jego żony, Jolanty Kwaśniewskiej, oraz specjalistów dbających o wizerunek byłego prezydenta.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Youtube

Pomponik przypomina, że w czasie prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego on oraz jego małżonka wyglądali nienagannie, a każde publiczne wystąpienie spotykało się z zachwytem Polaków nad ich klasą i stylem.

Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski w latach 1995-2005. Podczas dwóch kadencji bardzo rzadko zdarzały mu się małe wpadki, jednak niemal zawsze bardzo o siebie dbał.

Tymczasem teraz polityk nie przypomina sam siebie. W ostatnim czasie odwiedził salon fryzjerski dla mężczyzn, którego właścicielem jest Adam Darski (Nergal), a po wizycie pokazał, jak wygląda obecnie.

Okazało się, że były prezydent posiada siwe włosy, a także… siwą brodę. Polityk oznajmił, że zapuścił brodę, gdyż w czasie izolacji nie mógł odwiedzić fryzjera. Żona byłego prezydenta była zachwycona jego nowym wizerunkiem.

Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram
Aleksander Kwaśniewski. Źródło: Instagram

„Żona jest bardzo za zarostem. Rozumiem, że potrzebowała zmiany. Cieszę się, że tylko na brodzie się skończyło” – mówił Kwaśniewski.

„Ze wszystkich prezydentów Polski, ten gość zawsze był moim ulubionym. Mieliśmy zaszczyt gościć go w naszym barber shopie. Mężczyzna z klasą w miejscu z klasą” – napisał sam Nergal pod zdjęciem przedstawiającym jego klienta.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: TO JESZCZE NIE KONIEC POWODZI. NOWE DANE DLA REGIONU

Jak informował portal Życie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal Życie pisał również o… BRAK TYCH OWADÓW W OKRESIE LETNIM DO TEJ PORY NIE WYSTĘPOWAŁ W POLSCE. SYTUACJA NIE POTRWA JEDNAK DŁUGO, POTEM CZEKA NAS PRAWDZIWA INWAZJA