Anna Mucha odsłoniła dużo ciała

Anna Mucha należy do tego grona gwiazd, które utrzymują się w polskich show-biznesie od wielu lat. To wszystko dzięki prężnej aktywności na Instagramie czy podsycaniu plotek o życiu prywatnym. Ostatnio głośno było na temat jej rzekomego romansu z byłym partnerem, Kubą Wojewódzkim, natomiast teraz mówi się, że Mucha spotyka się z tajemniczym aktorem.

Gwiazda nigdy nie stroniła od pokazywania w mediach swojego ciała. Niegdyś zapozowała w odważnej sesji do Playboya, a aktualnie, gdy wszystko przeniosło się do Internetu, to właśnie w sieci pokazuje się w pełnej krasie, publikując na Instagramie odważne zdjęcia. W końcu Anna Mucha ma się czym pochwalić! 40-latce zgrabnej figury może pozazdrościć wiele młodych kobiet.

Co tym razem zdecydowała się pokazać? Kawałek pośladków. Anna Mucha opublikowała zabawny filmik, na którym widać, jak "walczy" z wiatrem unoszącym jej sukienkę do góry i odkrywającym większość ciała. Choć "nagość " pojawiła się w tym wypadku przypadkiem, to wstawienie tego filmiku do sieci z pewnością nim nie było.

Jak podoba Wam się Anna Mucha w takiej "wietrznej" wersji?

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WYSTĄPIŁA W JEGO TELEDYSKU. NIKT NIE BYŁ W STANIE POZNAĆ FABIENNE

Zobacz także: DODA SZCZERZE O KOSZMARZE PRZEŻYTYM PRZY RADKU MAJDANIE. JEGO "SKOKI W BOK" ZA PIENIĄDZE NIE UMKNĘŁY UWADZE DOROTY