Jednocześnie postanowiliśmy z mężem nie iść na przyjęcie - po prostu iść do kościoła, pozdrowić i szanować. Nic więcej. W końcu mieliśmy z sobą dwoje małych dzieci, których nie można zostawić z babciami, a z nieznajomymi tym bardziej.

Od razu ci powiem, rodzina tej dziewczyny mieszka w wiosce. Rozumiesz, jakie są zwyczaje. Kiedy zobaczyłam tłum ludzi w pobliżu małej świątyni, pomyślałam, że przybyła cała wioska. Prawdopodobnie tak.

Oczywiste jest, że po ceremonii wszyscy ci ludzie poszli w wesołym tłumie do restauracji, aby świętować. A bankiet został zorganizowany przez sprawców uroczystości dla całej ludności.

Nasz ojciec chrzestny powiedział, że każde wesele i inne przyjęcia wiążą się z obfitą biesiadą — będzie wszystko. I prosięta na stołach, toastmaster i taniec do rana. Oto wiejska wersja chrztu dziecka, której nie rozumiem.

Najbardziej uderzyło mnie nie to, ale sposób, w jaki rodzice nazwali dziewczynę. To, co usłyszałam, było poza moim zrozumieniem. Jestem gotowa na różne Evelyn, Adele i Glory. Jednak to pierwszy raz, kiedy słyszę to imię.

Tabitha… Jak się masz? Osobiście pytałam kilka razy, ponieważ nie mogłam w pełni zrozumieć, jak to brzmi. Na początku mój mąż i ja myśleliśmy, że to imię ma japońskie korzenie. Wczoraj czytałam w Internecie, że to grecki.

Oczywiste jest, że kapłan odmówił chrztu Tabitha. Dlatego została wybrana Tatianą podczas wakacji. Szczerze mówiąc, nie lubię obwiniać rodziców za nazywanie swoich dzieci. Myślę, że to ich osobisty interes.

I nikt nie ma prawa narzucać im swoich opcji. W tej sytuacji ja również nie potępiam, tylko się zastanawiam. Nic więcej. Jestem zaskoczona bogatą wyobraźnią rodziców. I sympatyzuję z dziewczyną, która będzie żyć przez całe życie pod imieniem Tabitha.

Kiedy mój kolega z klasy nazwał swoją córkę Francescą na cześć papieża Franciszka (!!!!!!!), pomyślałam, że nigdy nie usłyszę więcej fajnych opcji. Jednak nie. Życie jest piękne i zawsze może nas bardziej zaskoczyć.

W tym przypadku imię Tabitha sprawiło, że mój dzień był pełen inspiracji. Oczywiście, jeśli długo wołasz do dziecka w ten sposób, możesz przyzwyczaić się do tego imienia. Może z czasem nie będzie to dla mnie tak bezcelowe.

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA