Niektórzy fani Ich Troje do dziś uważają Justynę Majkowską za najlepszą wokalistkę Ich Troje, z którą zresztą grupa nagrała swój największy przebój „Powiedz”. Wokalistka weszła w skłąd grupy w 2001 roku po odejściu Magdy Femme. Ich Troje przyjęło Justynę z otartymi ramionami, a wcześniej występowała w grupie „Erato”. Tam zauważył ją Michał Wiśniewski.

Choć Justyna występowała z grupą tylko przez dwa lata do 2003 roku, to właśnie z nią na wokalu Ich Troje nagrało swoją najważniejszą płytę w karierze „Ad.4”. Na krążku znajdują się takie hity jak „Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to", "Powiedz", czy "Lecz to nie to". Właśnie z Justyna Majkowską grupa weszła na szczyt i zaczęła masowo koncertować po całej Polsce.

Odeszła z Ich Troje zaledwie po dwóch latach. Co robi dziś Justyna Majkowska?

Justyna Majkowska szybko zaczęła odczuwać skutki popularności i ciągłego koncertowania. Brak prywatności i zmęczenie spowodowało, że postanowiła się wycofać.

- Byłam po prostu tym wszystkim zmęczona. To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności - przekonywała wokalistka w rozmowie z Plejadą, cytowaną przez serwis Plotek.pl.

fot. YouTube

Wówczas w życiu wokalistki pojawiła się wielka miłość. Zakochała się z wzajemnością w jednym z tancerzy Ich Troje, Błażeju. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu – mężczyzna nie miał planów założenia z Majkowską rodziny.

W 2005 roku wokalistka wyszła za mąż za Jarosław Miśkiewicza, który nie działał w show-biznesie. W mediach po jakimś czasie pojawiła się informacja, że Majkowska rozwiodła się z mężem, ale sama zainteresowana tego nie potwierdziła.

Była wokalistka Ich Troje poświęciła się rodzinie i pracy w szkole. Choć w 2011 roku wyszedł jej solowy album „Zakochana od jutra” to ukochane dzieci: dziś 15-letni Ignacy, czteroletnia Aniela i dwuletni najmłodszy syn są jej oczkiem w głowie.

Dziś Justyna Majkowska poświęca się rodzinie i wychowaniu trójki, a także pracy, która jest jej pasją. Na co dzień pracuje w szkole specjalnej, zajmując się terapią dzieci z autyzmem. Pomaga osobom niepełnosprawnym jest ambasadorką fundacji AMI.

Wokalistka nie zapomniała jednak o kolegach z dawnego zespołu. Zdarza się jej występować z Ich Stroje, w zeszłym roku nagrali nawet razem nową piosenkę.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE