Show-biznes ma to do siebie, że jego przedstawiciele raczej nie słyną ze stałości uczuć. Są jednak pary, które zaprzeczają stereotypom i pokazują, że nawet będąc na świeczniku może stworzyć trwały, kochający się związek. To chlubne wyjątki, które udowadniają, że prawdziwa miłość jest w stanie znieść i przetrwać niemal wszystko!

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Uwielbiana prezenterka i znany kardiolog poznali się przez zupełny przypadek w… gabinecie lekarskim! Wschodząca gwiazda mediów zaczęła mieć problemy z sercem i trafiła pod opiekę młodego lekarza. Pobrali się, gdy Grażyna miała zaledwie 22 lata, a Adam 28, dokładnie w 1981 roku. Receptą na udany związek jest dla nich podtrzymywanie rytuałów i wspólne spędzanie czasu.

fot. YouTube

Katarzyna i Cezary Żakowie

Para znana również z ekranu i wspólnych występów m.in. w serialu „Miodowe Lata” i „Ranczo” przeżyła razem już 30 lat! Wzięli ślub, gdy ona miała 21 lat, a on 24. Jaka jest według nich recepta na udane małżeństwo? Rozmowa, praca nad relacją i czasem wywołanie tęsknoty za partnerem.

fot. Instagram

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska

Para w ciągu kilkudziesięciu lat małżeństwa dochowała się dwóch córek, a ich sekret długiego pożycia to… kłótnie w iście włoskim stylu!

Bożena Dykiel i Ryszard Kirejczyk

Małżonkowie poznali się w nietypowych okolicznościach – na planie filmu „Ognie są jeszcze żywe”, kręconym w Japonii. Na ślub zdecydowali się bardzo szybko – zaledwie pół roku po powrocie do Polski. Zgodnie uważają, że kluczem jest umiejętność godzenia się po kłótni. Ważna jest dla nich również rodzina i wspólny dom.

fot. YouTube

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska

Mówi się, że Demska pozwoliła się aktorowi ustatkować po latach licznych płomiennych romansów i małżeństwach. Choć są ze sobą od przeszło 20 lat to ślub wzięli w 2003 roku. Szacunek i dawanie sobie wolności jest dla nich najważniejsze.

Paulina i Artur Żmijewscy

To dopiero para z długim stażem. Małżeństwo poznało się w liceum w Legionowie, a pobrali się w w 1992 roku i doczekali trójki dzieci.

fot. YouTube

Radosław Pazura i Dorota Chotecka

Ten związek na początku nie należał do łatwych. Choć bardzo się kochali to media rozpisywały się o burzliwym pożyciu tej pary. Dramatyczny wypadek Radka Pazury sprawił jednak, że aktor dostrzegł wartość życia i wspólnie z aktorką nawrócił się. Para wzięła ślub w 2003 roku, cztery lata później zupełnie nieoczekiwanie doczekała się córki. Są ze sobą od 30 lat i podkreślają, jak ważna jest bliskość emocjonalna i wyznawanych wartości.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE