I tak chodźmy na zmianę. Sama wychowałam syna. Dawno temu mój mąż zostawił nam wiele problemów i długów. Musiałam podjąć niewiarygodny wysiłek, aby jakoś wstać i wychować syna. Jego ojciec zwykle wypłacał alimenty, ale te pieniądze nie mogły nawet wystarczyć na jego edukację. Mój syn ma 15 lat i nagle pojawił się jego ojciec.

Znalazł gdzieś numer telefonu swojego syna, zadzwonił i umówił się z nim na spotkanie. Nawiasem mówiąc, mój były mąż jest teraz w biznesie. On niczego sobie nie odmawia. Więc kiedy się spotkali, podarował synowi nowy, fajny komputer, a kilka tygodni później postanowił się spakować i odejść ode mnie, by zamieszkać z ojcem.

Cóż, to zrozumiałe, jego ojciec ma dużo pieniędzy, w przeciwieństwie do mnie: wciąż spłacam kredyt hipoteczny. W końcu wychowałam mojego syna, by był mądrym facetem.

Studiował dobrze, uprawiał sport i zawsze był tak posłuszny. Jednak tak łatwo zrezygnował ze mnie, ze swojej kochającej matki. Właśnie zamienił na nowe zabawki i piękne życie...

Jego ojciec zatrudnił najlepszych korepetytorów dla swojego syna, aby wstąpili do prestiżowego liceum. Każdego urlopu latają za granicę. Oczywiście nie było mnie na to stać. I tak ledwie zwiążę koniec z końcem.

Ogólnie rzecz biorąc, mój syn mnie wymienił. Wymieniona na zabawki. Już z nim nie rozmawiam. Próbuje odzyskać moją uwagę, ale nawet unikam jego spotkania i nie odbieram połączeń.

Na byłego męża jestem strasznie obrażona. Nie tylko zostawił nas 15 lat temu z wieloma problemami i długami, ale nawet teraz wziął i zabrał mojego syna. Kupił tylko nowe zabawki i dobre życie. Zawsze starałam się wychować dobrego, poprawnego chłopca, ale jak się okazało, wychowałam potwora.

Moi przyjaciele próbowali mi przypomnieć, że życie z ojcem przyniesie mu korzyści. W końcu otrzyma wiele możliwości. Jednak wszystko poszło na marne, moja uraza jest zbyt wielka. Zobaczyła bym, co powiedzieliby na moim miejscu. Jestem pewna, że byliby obrażeni w ten sam sposób.

Wiesz, to bardzo boli, gdy moje własne dziecko, które wychowałam przez całe życie, zdradza mnie. Myślę, że mój syn zdradził mnie niegodziwie. I nie wybaczam zdrady. Oczywiście, w nadchodzących latach będę mogła odejść od tego wszystkiego i zacząć się z nim komunikować, ale teraz jest to poza moją mocą.

Co byś zrobił na miejscu tej kobiety? Czy popierasz jej pozycję?

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA