Historia kobiety, która była świadkiem tego, co się stało, natychmiast rozprzestrzeniła się w Internecie, dotykając serc tysięcy czytelników.

Jest tak piękna i pouczająca, że postanowiliśmy jej nie zmieniać.

„Autobus był w połowie pusty, a ja patrzyłam na pasażerów. Na jednym z przystanków weszła babcia w wieku około 80 lat i usiadła na wolnym miejscu. Potem wyjęła chusteczkę i zaczęła ją rozwijać.

Były to oczywiście monety. Babcia odliczyła 5 hrywien w monetach, czekała na jej przystanek i wręczyła pieniądze kierowcy z prośbą o zatrzymanie. Ogólnie wszystko poszło jak zwykle.

Kierowca nie wziął pieniędzy! Co więcej, złapał portfel, poprosił babcię, aby poczekała na niego kilka minut i wyskoczył z autobusu.

Facet pobiegł do najbliższego sklepu i wrócił z paczką zawierającą 4 paczki mleka, 2 paczki śmietany, chleb, makaron, mięso…

Podszedł do babci i podał jej paczkę. Zaczęła odmawiać, mówiąc, że ma wystarczającą emeryturę na chleb i wszystko tego rodzaju…

W końcu kierowca powiedział:

- Jeśli go nie weźmiesz, wyrzucę ten pakiet tutaj!

Babcia płakała gorzkimi łzami, zaczęła mu szczerze dziękować i życzyć powodzenia…

Potem mężczyzna wskoczył z powrotem do kabiny, a potem jedna z czterdziestolatek zaczęła okazywać wściekłość na cały głos:

- Czy warto było wydawać pieniądze na pustą wdzięczność i nadal nas zatrzymywać?

Słysząc to, kierowca odwrócił się, otworzył drzwi i wysłał kobiecie słowa:

- Z powodu ludzi takich jak ty, osoby starsze uważają wszystkich młodych ludzi za osoby niewykształcone, ponieważ nie można uczyć dzieci niczego oprócz hipokryzji i chciwości!

Kobieta zawstydzona, czerwona jak pomidor, wystrzeliła z autobusu jak korek szampana.

Dobra robota, chłopcze! Będzie więcej takich ludzi jak ty dzięki takiej reakcji! ”

Jak ci się podoba ten akt kierowcy autobusu?

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA