Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że już od jakiegoś czasu marzyli o wspólnym dziecku.

Małgosia mówiła wprost, że starają się o potomka. Ich starania trwały ponad 3 lata, w tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Fani dowiedzieli się o ciąży gwiazdy chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Od tamtego momentu wszyscy obserwowali rosnący brzuszek Małgosi Rozenek-Majdan. W ostatnich tygodniach fani wręcz nie mogli się doczekać porodu.

Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram

9 czerwca w godzinach późnowieczornych na Instagramie Gosi Rozenek-Majdan pojawił się ważny wpis opatrzony zdjęciami pary. To właśnie w nim przyznała, że właśnie jedzie do szpitala, by urodzić dziecko.

Henio Majdan z tatą

Małgosia Rozenek-Majdan urodziła Henia przez cesarskie cięcie 10 czerwca. Gwiazda oraz jej synek wrócili już do domu, gdzie odpoczywają. Wygląda jednak na to, że Henio potrafi dać popalić rodzicom.

Małgosia Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem, na którym Henio śpi obok taty, Radka Majdana. Opis nie pozostawia wątpliwości – maluch nie pozwala świeżo upieczonym rodzicom na przespanie całej nocy.

Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie. Źródło: Instagram

„Niedaleko pada jabłko... Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem. Ale nie jakoś długo, może dwie godzinki. Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny. Już widzimy światełko w tunelu. Szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie. Kocham ich bardzo. I powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony” – zastanawiała się w opisie pod zdjęciem.

Radosław Majdan i Henio. Źródło: Instagram
Radosław Majdan i Henio. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… NIECODZIENNE WYDARZENIE W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ DOTKLIWIE POGRYZIONY PRZEZ SZCZURA

Jak informował portal Życie: ZNANY I LUBIANY POLSKI AKTOR ZMAGA SIĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ. OBECNIE JEST W BARDZO CIĘŻKIM STANIE

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: POGODA NA WTOREK 16 CZERWCA. DZISIAJ MOŻE POPADAĆ. CO JESZCZE ZAPOWIADAJĄ METEOROLODZY