Robert Lewandowski to światowej klasy piłkarz. Ma rzesze fanów, którzy bacznie śledzą każdy kolejny krok mężczyzny, i szczęśliwą rodzinę, która ostatnio się powiększyła – sportowiec ma już dwie córeczki, Klarę i Laurę.

Lewandowski uznawany jest za jednego z najlepszych strzelców świata. Popularność sprawia, że media interesują się nie tylko jego karierą, ale także życiem prywatnym. Co jakiś czas piłkarz sam otwiera się przed dziennikarzami w wywiadach.

Robert Lewandowski szczerze o żonie i karierze

Jak podaje Interia, ostatnio Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej rodzinie oraz o planach na przyszłość. Jakie wydarzenia z przeszłości wpłynęły na jego grę w piłkę nożną?

Robert Lewandowski z córkami, Klarą i Laurą. Źródło: Instagram
Robert Lewandowski z córkami, Klarą i Laurą. Źródło: Instagram

- To było około 10 lat temu. Diametralnie zmieniłem swoje życie. Moja żona, Anna, ogromnie mi pomogła w tym procesie. Jest ekspertem od wszystkich zagadnień związanych z higieną życia, od odżywiania. Ona studiuje te aspekty, uczestniczy w licznych spotkaniach na ten temat, współpracuje z wieloma profesorami, aby uzyskać najlepsze efekty. To wszystko mi służy – opowiadał.

- Jestem ogromnie szczęśliwy, że mam ją obok siebie i widzę, jak mi pomaga w tym, żebym stał się lepszy. Ona może o tym rozmawiać godzinami. Pomaga również innym piłkarzom. Robi dużo innych pożytecznych rzeczy. Jestem z niej dumny – wyznał.

Zapytany o to piłkarz dodał także, że chętnie przeczytałby wywiad z Anną Lewandowską lub którymś z kolegów ze swojej drużyny na łamach „France Football”.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: interia.pl
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: interia.pl

Warto zaznaczyć, że Robert Lewandowski odnosi ogromne sukcesy – Polak zajął ósme miejsce w ostatnim konkursie na najlepszego piłkarza świata. Na gali „Złotej Piłki” pojawił się oczywiście z Anną Lewandowską.

Mówi się, że piłkarz ma spore szanse na zgarnięcie głównej nagrody w tegorocznym konkursie.

Przypomnij sobie o… PARAGONY Z NADMORSKICH RESTAURACJI ZWALAJĄ Z NÓG. „O DROŻSZYCH FILETACH Z DORSZA NIE SŁYSZAŁEM”

Jak informował portal Życie: IMGW OSTRZEGA PRZED NAGŁĄ ZMIANĄ POGODY. DYNAMICZNE ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE MOGĄ ZAGRAŻAĆ ŻYCIU I ZDROWIU

Portal Życie pisał również o… PIERWSZA DAMA W SZPITALU. CO SIĘ STAŁO