Dariusz K. został skazany za czyny, które popełnił w 2014 roku. To właśnie wtedy doszło do ogromnej tragedii, której był sprawcą. Mężczyzna zlekceważył przepisy ruchu drogowego, co okazało się tragiczne w skutkach.

W 2014 roku wydarzyło się coś, czym żyła cała Polska. Były mąż Edyty Górniak prowadził samochód, nie zważając na przepisy. Mężczyzna przekraczał dozwoloną prędkość.

Jak przypomina Pomponik, to na warszawskim Ursynowie wydarzyło się najgorsze. Mężczyzna prowadzący BMW 320 wjechał na przejście dla pieszych, nie zważając na czerwone światło.

Właśnie wtedy doszło do potrącenia 63-latki. Kobieta na skutek odniesionych obrażeń zmarła. Po przeprowadzeniu badań toksykologicznych śledczy wykryli obecność kokainy w organizmie Dariusza K.

Dariusz K. Źródło: Youtube
Dariusz K. Źródło: Youtube

Dariusz K. znów na wolności?

W kwietniu 2017 roku zapadł wyrok – Dariusz K. został prawomocnie skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Od tego czasu przebywał w zakładzie półotwartym w Grądach-Woniecku, w pobliżu Zambrowa.

Po spędzeniu w więzieniu połowy tego czasu Dariusz K. mógł starać się o przedterminowe zwolnienie. Prawdopodobnie mężczyzna został już zwolniony. Co to oznacza dla niego?

Dariusz K. wziął ślub z drugą żoną, Izabelą, przebywając w areszcie. W trakcie jego odsiadki kobieta złożyła pozew rozwodowy, domaga się także, by ich 9-letnia córka, Lea, została pod jej opieką. Izabela stara się, by Dariusz K. miał ograniczone prawa rodzicielskie.

Dariusz K. i Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Dariusz K. i Edyta Górniak. Źródło: Youtube

To nie jedyne dziecko mężczyzny. Dariusz K. ma także syna – Allan to dziecko jego oraz Edyty Górniak. W tym przypadku to decyzją 16-latka będzie, czy będzie chciał odbudować relację ze swoim ojcem.

To jeszcze nie wszystko – młodsza siostra Dariusza K., Dorota, urodziła córeczkę. Mężczyzna ma sporo zaległości do nadrobienia. Czy będzie starał się o to, by Edyta Górniak wybaczyła mu jego tragiczny w skutkach wybryk?

Przypomnij sobie o… NOWA WALORYZACJA EMERYTUR WCHODZI W ŻYCIE. ILE ŚWIADCZENIA OTRZYMAJĄ SENIORZY

Jak informował portal Życie: JUŻ WKRÓTCE POLACY DOCZEKAJĄ SIĘ BONÓW 500 PLUS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ RZECZNIK SZTABU PREZYDENTA - ADAM BIELAN

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: BĘDZIE NOWE POŁĄCZENIE LOTNICZE DO JEDNEJ Z EUROPEJSKICH STOLIC