Jak podaje "Lelum", Bartosz Żukowski przeżywa swój dramat już od lat. Gwiazda serialu Świat według Kiepskich" zdobył wielką popularność od samego początku. Pierwsza emisja miała miejsce 16 marca 1999 roku, na antenie Polsatu.

Życie Bartosza nie jest usłane różami

Produkcja ATM Grupy cieszyła się później coraz większą popularnością. Bartosz Żukowski wcielił się w postać Waldusia Kiepskiego, którego pokochali wszyscy sympatycy serii o rodzince Kiepskich. Walka z byłą żoną Ewą o majątek i prawo do opieki nad córką pochłonęła całą jego energię.

filmweb.pl

Od pięciu już lata sądowa batalia trwa. Aktor złozył do prokuratury zawiadomienie o dokonaniu sześciu przestępstw. Jak utrzymuje Ewa Coll, nie chodzi jej o pieniądze, a o dobro córki.

YT

Do teraz para nie uzyskała rozwodu. Podczas licznych wystąpień w mediach, kobieta nie przedstawia byłego/obecnego męża w zbyt dobrym świetle, co może mieć wpływ na przebieg kolejnych rozpraw w sądzie. Ewa Coll opowiada:

Mąż poinformował mnie, że zamierza zaskarżyć tę opinię. A była to już druga opinia sporządzona na jego zlecenie. Usłyszałam też, że zawiadomił prokuraturę o sześciu przestępstwach, które jakoby popełniłam. Jedno z nich ma dotyczyć wakacyjnego wyjazdu naszej córki za granicę, reszty zrzutów nie znam. Jak ja mam w takim szaleństwie żyć, pracować i wychowywać dziecko?

YT

Z racji tego, że pragnął, aby córka została pod jego opieką, zaprotestował przeciwko płaceniu zasądzonych mu 2500 zł alimentów, co nie postawiło go w dobrym świetle, gdy temat z mediami poruszyła Ewa Coll. Aktor przyznaje:

Będę walczył do upadłego. Nie spocznę, dopóki nie dostanę całej opieki nad Polą.

Warto sobie przypomnieć...ANNA MARIA WESOŁOWSKA PRZEŻYŁA PRAWDZIWĄ TRAUMĘ. SĘDZIA MA ZA SOBĄ NIEZWYKLE CIĘŻKI ROK. CO WYDARZYŁO SIĘ W JEJ ŻYCIU

Portal "Życie" pisał: NORBI WRÓCI DO PROGRAMU „JAKA TO MELODIA”. CZY BĘDĄ PROWADZIĆ GO RAZEM Z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM

Informował również...ZNACIE JUŻ NIEBIESKIE BANANY? TEN WYJĄTKOWY OWOC MA TEŻ OBŁĘDNY SMAK. CZY MOŻNA JE DOSTAĆ W POLSCE