To będzie powód do radości wielu fanów kultowego serialu z Agnieszką Dygant w roli głównej. TVN, po wielu perturbacjach związanych z tworzeniem nowych seriali, które cieszyły się ograniczonym zainteresowaniem, co powodowało, że były wycofywane z emisji po jednym sezonie, postanowił powrócić do starych, dobrych hitów i przywraca na antenę produkcje, które niegdyś były uważane za najciekawsze i cieszyły się dużą popularnością.

TVN przywraca na antenę masę starych seriali w nowych odsłonach. To kampania stacji mająca poprawić oglądalność

Zgodnie z zapowiedziami, na antenę TVN wraca uważany przez niektórych za kultowy serial „BrzydUla”. Zgodnie z informacjami podanymi przez „Super Express” władze stacji intensywnie myślą nad przywróceniem innego wielkiego serialowego hitu, czyli „Prawa Agaty”. Główną rolę grała w nim Agnieszka Dygant.

źródło: Instagram TVN

TVN postanowiło zasięgnąć języka wśród swoich widzów i zapytać, za jakim serialem tęsknią najbardziej i nowe odcinki, której produkcji chcieliby zobaczyć. Mieli do wyboru „Magdę M.” z Joanną brodzik, „Przepis na życie” z Piotrem Adamczykiem i Mają Ostaszewską, a także „Prawo Agaty” i właśnie ponad 700 osób na 2 tysiące komentarzy stwierdziło, że właśnie ten ostatni serial powinien zostać wskrzeszony.

„Prawo Agaty” było emitowane w TVN przez trzy lata – od 2012 do 2015 roku, a sam serial miał aż 7 sezonów. Poza Agnieszką Dygant, która wcielała się brawurowo w tytułową bohaterkę, w produkcji mogliśmy zobaczyć Darię Widawską, Leszka Lichotę czy Małgorzatę Kożuchowską.

Aktorka najpewniej nie będzie mieć nic przeciwko powrotowi na plan „Prawa Agaty”. Ostatnio nie może narzekać na nadmiar propozycji zawodowych, gra głównie u Patryka Vegi.

źródło: TVN Player

Jak informował portal „Życie”: JESSICA MERCEDES ZMAGA SIĘ Z ATAKAMI NA SWOJĄ MARKĘ ODZIEŻOWĄ. JEJ BUTIK ZOSTAŁ ZDEWASTOWANY

Przypomnij sobie: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA WYJĄTKOWE ZDJĘCIE CÓREK. WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE, FANI ZACHWYCENI

Portal „Życie” pisał również: ŻONA DANIELA MARTYNIUKA CHCE ROZWODU. NIE MOŻE JUŻ DŁUŻEJ TOLEROWAĆ JEGO WYBRYKÓW