Julia Wieniawa to popularna gwiazda młodego pokolenia, którą mogliśmy oglądać m.in. w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie występowała się u boku Adama Zdrójkowskiego. Dziewczyna zyskała szerszą rozpoznawalność dzięki związkowi ze znanym aktorem, Antkiem Królikowskim. Niedługo potem szturmem podbiła polski show-biznes.

Teraz Julia Wieniawa pojawia się niemal wszędzie. Celebrytka nie tylko występuje w filmach i serialach, ale także dubbinguje bajki, pojawia się w kampaniach reklamowych i rozwija karierę muzyczną.

Fani Julii Wieniawy są oburzeni

Nic więc dziwnego, że z Julią Wieniawą chce współpracować wiele marek. Popularna celebrytka często reklamuje w swoich mediach społecznościowych firmy z branży kosmetycznej, beauty, sportowej i nie tylko.

Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl
Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl
Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl

Oczywiście, jak to bywa w tym świecie, każda reklama jest odpłatna. Dzięki temu Julia Wieniawa może dorobić do swojego budżetu sporo pieniędzy. Nie ma się co dziwić, że gwiazda chętnie korzysta z tej szansy.

Fani Julii Wieniawy uważają, że aktorka ich oszukuje

Fani aktorki uważają jednak nieco inaczej. Są oni przekonani, że gwiazda ich oszukuje i reklamuje im wszystko tylko dlatego, że ktoś jej za to zapłacił. Pod jednym ze zdjęć gwiazdy napisali oni liczne komentarze dotyczące współprac reklamowych.

„Julia za dużo reklamujesz ,przez co jesteś już mało wiarygodna” „To ja już nie nadążam za tym, co polecasz”

- napisali pod jednym ze zdjęć gwiazdy.

Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com

Nie ma się jednak co dziwić, Julia Wieniawa jest obecnie bardzo rozchwytywaną młodą celebrytką i korzysta jedynie z szansy, którą dał jej los. Ponadto gwiazda ciężko pracuje i pojawia się w wielu znanych produkcjach.

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Przypomnij sobie o… NARZECZENI NIE TAK WYOBRAŻALI SOBIE DZIEŃ SWOJEGO ŚLUBU. NIESPODZIEWANIE POJAWIŁA SIĘ NA NIM DRUGA PANNA MŁODA

Portal Życie pisał również o… BANALNY PATENT NA TO, JAK MOŻNA USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ. NIKT SAM BY NA TO NIE WPADŁ