Rodzina królewska ma z pewnością powody do obaw. Już wkrótce na jaw może wyjść wiele ich sekretów, które do tej pory były ukrywane za bramą Pałacu Buckinghan. Harry i Meghan Markle mogą bardzo wiele namieszać.

Już w sierpniu światło dzienne ujrzy biografia słynnej pary. W książce może zostać opisanych wiele tajemnic dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się okazuje, lektura to będzie dopiero początek.

Rodzina królewska ma powody do obaw? Harry może bardzo wiele ujawnić

Na początku sierpnia planowana jest publikacja biografii Harry’ego i Meghan Markle o tytule: "W poszukiwaniu wolności: Harry i Meghan i tworzenie nowoczesnej rodziny królewskiej".

Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów duże znaczenie będzie w niej miał wątek dotyczący opuszczenia rodziny królewskiej przez Harry’ego. Według powszechnej opinii miała go do tego zmusić porywcza żona.

Temat podsyciły dodatkowo plotki odnośnie tego, że małżonkowie pokłócili się w ostatnim czasie, przez co na miejscu interweniowała policja.

Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Gazeta.pl

W książce biograficznej mają zostać zawarte wyjaśnienia odnośnie decyzji odejścia z rodziny królewskiej. Mogą one uderzyć w jej członków. Jak się okazuje, biografia to zaledwie początek ujawniania sekretów monarchii.

Mówi się o tym, że para początkowo chciałaby przetestować rynek, a być może w przyszłości zostaną jeszcze opublikowane notatki Meghan Markle, które prowadziła w okresie kiedy była w rodzinie królewskiej.

Biorąc pod uwagę, że była ona świadkiem wielu skandali, jej zapiski mogą przysporzyć sporo kłopotów.

Czy publikacja książek pogrąży brytyjską monarchię?

Publikacja obu książek może być początkiem wielkiej rewolucji w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta II nie będzie raczej zadowolona z takiego obrotu spraw.

Jeśli na jaw wyjdą dotąd skrywane tajemnice, być może wizerunek monarchii już nigdy nie będzie taki jak wcześniej. Z kolei to wpłynie na wiele ważnych spraw i wydarzeń.

Obecnie szacuje się, że książki bardzo szybko mogą stać się światowym bestsellerem. Mówi się, że zyski ze sprzedaży siegną nawet 600 milinów złotych.

Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Plotek
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Plotek
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: Plotek

Co ciekawe, Michelle Obama, żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych za swoją biografię wynegocjowała rekordową sumę 240 milinów złotych.

Wiele wskazuje na to, że Meghan Markle i Harry mogą ją dwukrotnie, a nawet trzykrotnie podbić za swoją historię.

Może zainteresuje Cię to: MEGHAN MARKLE WYJAWIA CAŁĄ PRAWDĘ O KSIĘŻNEJ CAMBRIDGE. CO NA TO KATE? TAKICH SŁÓW NIE OCZEKIWAŁ NIKT

Polecamy także: MEGHAN MARKLE WYSTĄPIŁA PUBLICZNIE PO RAZ PIERWSZY OD DŁUGIEGO CZASU. POWIEDZIAŁA BARDZO WAŻNE SŁOWA. EKSPERCI OCENILI JEJ WYSTĄPIENIE

Portal "Życie" informował o: CZY RODZINA KRÓLEWSKA WYDAŁA WYROK NA DIANĘ? WSTRZĄSAJĄCE DONIESIENIA I NOWE ODKRYCIA TRAFIAJĄ NA PIERWSZE STRONY BRYTYJSKICH GAZET