Oczywiście nie można pomóc wszystkim naraz, ale uszczęśliwienie jednej osoby jest również sukcesem.

Dziś opowiemy historię młodego mężczyzny, który postanowił zrobić dobry uczynek. Achilles Kumar postanowił zjeść obiad w restauracji w południowych Indiach. Kiedy zaczął jeść, zobaczył przez okno dwóch małych żebraków, którzy nie wyglądali najlepiej.

Łatwo było odgadnąć, że byli głodni: dzieci z zazdrością patrzyły na pełny talerz Achillesa.

Mężczyzna pomyślał przez chwilę i zdecydował, że byłoby miło je nakarmić. Gestem nakazał dzieciom wejść do środka i usiąść przy stole.

Natychmiast pobiegli do restauracji, ponieważ nie spodziewali się takiego szczęścia. Mężczyzna nakazał dzieciom to samo, co sam zjadł.

Dzieci spojrzały na mężczyznę i jego talerz z niewiarygodną ciekawością i już czekały na obiad. Dzieci zjadły szybko, podziękowały nieznajomemu za życzliwość i wkrótce uciekły.

Achilles doił swój posiłek i wszystkie jego myśli dotyczyły tych dzieci, które mogą nigdy więcej nie zjeść obiadu w takim lokalu. Mężczyzna wziął wynik… i jego zdziwienie nie znało w tej chwili granic. Na papierze zostały zapisane następujące słowa:

„Nie ma nic bardziej godnego podziwu i szacunku niż osoba, która pomaga innym. Życzymy wam powodzenia i błogosławieństw w podróży ”.

Administracja restauracji nie tylko zapłaciła za obiad dla dzieci, ale także potraktowała mężczyznę, który wywarł na nich wrażenie.

Achilles zrobił zdjęcie czeku i udostępnił je online. Ta historia natychmiast rozprzestrzeniła się w Internecie. Jak mówią, czyńcie dobro innym, a wkrótce do was wróci.

Podobała ci się ta historia?

Przypomnij sobie o… BĘDĄ KARY ZA BRAK SEGREGACJI ŚMIECI? POLSKIE WŁADZE ZNALAZŁY SPOSÓB NA ZAPOMINALSKICH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: MIASTO ZNALAZŁO SIĘ W TURYSTYCZNYM RANKINGU NA CZASY KORONAWIRUSA. ZA CO NAS POCHWALONO?