Emil Karewicz był legendarnym polskim aktorem. Mężczyzna zmarł rano 18 marca 2020 roku. Dożył sędziwego wieku, miał 97 lat. Wiadomość o śmierci aktora przekazała telewizja Polsat. Następnie informacje o tym, że Emila Karewicza nie ma wśród nas potwierdził Związek Artystów Scen Polskich.

Zgodnie z tym, co przekazała mediom rodzina zmarłego, śmierć aktora była nagłym przypadkiem. Informacja o jego odejściu okazała się wstrząsem nie tylko dla bliskich, ale także dla fanów aktora.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, która zaszokowała każdego. Okazuje się, że Emil Karewicz do końca życia nie mógł obie wybaczyć jednej rzeczy.

Emil Karewicz popełnił duży błąd w przeszłości

Los nie był dla Emila Karewicza Łaskawy. W wieku zaledwie 7 lat rodzice legendarnego aktora postanowili się rozstać. Jako mały chłopiec nie potrafił tego zrozumieć i bardzo przeżył ich rozwód.

Emil Karewicz. Źródło: dzienniklodzki.pl
Emil Karewicz. Źródło: dzienniklodzki.pl
Emil Karewicz. Źródło: dzienniklodzki.pl

Jak wspomina portal interia.pl, mały Karewicz kochał obydwoje rodziców i nie wyobrażał sobie, że nie będzie mógł zamieszkać z obojgiem z nich. Podczas rozprawy rozwodowej sędzia zapytała małego wówczas Emila, kogo z rodziców kocha bardziej.

Nie potrafił on odpowiedzieć na to pytanie, więc finalnie decyzją sędzi młody Emil pozostał pod opieką matki. Brakowało mu jednak ojca, więc chciał z nim mieć regularny kontakt.

Po latach ich kontakt się popsuł

W pewnym czasie ich kontakt jednak się popsuł. Ostatni raz Emil Karewicz widział swojego ojca podczas hitlerowskiej okupacji. Jak informuje interia.pl, mężczyzna łowił ryby nad rzeką Wilią. Emil bardzo za nim tęsknił i ucieszył się, że go widzi, jednak nie podszedł do niego.

Emil Karewicz. Źródło: telemagazyn.pl
Emil Karewicz. Źródło: telemagazyn.pl
Emil Karewicz. Źródło: telemagazyn.pl

Zdaniem aktora był to największy błąd, który popełnił w życiu, ponieważ już nigdy więcej nie zobaczył swojego ojca. Do końca życia nie wiedział kiedy i gdzie umarł jego tata oraz co się z nim działo przez wszystkie lata.

Trzeba przyznać, że to naprawdę smutna historia. Na szczęście Emil Karewicz zawsze miał przy sobie ukochaną mamę, która wspierała go we wszystkich decyzjach.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH