Daniel Martyniuk ma całkiem sporo na sumieniu. W ostatnim czasie było o nim dość głośno. Syn popularnego gwiazdora disco polo został przyłapany na jeździe autem, pomimo braku prawa jazdy, przez co trafił do aresztu.

Następnie mężczyzna został ukarany grzywną za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny. Choć obiecywał, że się zmieni, nic chyba tego nie zapowiada.

Syn Zenona Martyniuka został wyrzucony z baru

W miniony piątek Daniel Martyniuk wybrał się do kilku warszawskich lokali. Niestety z jednego z nich został wyrzucony. Mężczyzna poinformował o tym na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: party.pl

Na filmiku młody Martyniuk odgrażał się właścicielowi sklepu Grail Piont, którego oskarżył o to, że nasłał na niego "swoich ludzi". Syn gwiazdora disco polo wspomniał jeszcze, że został "zagazowany", co może oznaczać, że zaatakowano go gazem łzawiącym. Samo nagranie jest pełne agresji i przekleństw, których publikacja mija się z celem. Pomiędzy wulgarnymi słowami padły takie zdania:

Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada.

Ponadto oburzony mężczyzna dodał, że został wyrzucony z baru newonce.bar:

Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej?

Daniel Martyniuk. Źródło: dziennik.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: dziennik.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: dziennik.pl

Właściciel wyjaśnia, jaki był powód

Portal pudelek.pl postanowił skontaktować się z właścicielem baru i dowiedzieć się, co było powodem wyrzucenia Daniela Martyniuka z lokalu. Okazało się, że mężczyzna zachowywał się fatalnie.

Potwierdzam, że wczoraj, około godziny 21, p. Daniel został wyproszony z ogródka newonce.baru. Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne

- powiedział dla portalu pudelek.pl Michał Michalski.

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH