Jak podaje "party.pl", niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej, Dorota Rabczewska postanowiła podzielić się z fanami swoimi doświadczeniami w usuwaniu tatuaży. Co ją skłoniło do takiego kroku?

Dlaczego Doda usuwa tatuaże?

#Partywdomu

Jak wiemy, Dorota Rabczewska osiągnęła swój wielki sceniczny sukces nie tylko dzięki wielkiemu talentowi muzycznemu. Jest rewelacyjną wokalistką, która nie stroni od przepychu, a sukces zawdzięcza także swojemu uporowi, ciężkiej pracy nad własnym rozwojem i wsparciu najbliższych jej osób.

Mimo faktu, że gdy zaczynała karierę, to Mandaryna była "na topie", szybko przewyższyła ją talentem i osiągnięciami w świecie artystów. Jej znakiem rozpoznawczym przez długi okres czasu były różowe, kuse stroje, oraz niemal hebanowa opalenizna. Z czasem do jej wizerunku doszły powiększone piersi i tatuaże.

YT/WP

Najwyraźniej Doda dojrzała do przemian, które są w większości przypadków naturalną koleją rzeczy w całym rozwoju człowieka. Mocna opalenizna, cukierkowy róż i tatuaże odchodzą w cień. Z tego też powodu, Dorota postanowiła usunąć tatuaże, przynajmniej te, które widzi na sobie lub w lustrze.

#Partywdomu

Stwierdziła, że ją drażnią, gdyż nie pasują do tego, co aktualnie lubi. Zapytana, czy usunie z pleców wielki tatuaż przedstawiający skrzydła. Powiedziała, że nie, gdyż go nie widzi, a poza tym, mogłaby tego nie wytrzymać psychicznie z powodu sporego bólu, jaki towarzyszy laserowemu usuwaniu tatuażu. Jak zapewnia wokalistka, nie zrobiłaby sobie tych tatuaży ponownie.

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY