Para miała już syna, ale zawsze marzyli o dużej rodzinie, więc wiadomość o szybkim uzupełnieniu była dla nich prawdziwym szczęściem.

Jednak po badaniu lekarz uczynił ich jeszcze szczęśliwszymi, mówiąc, że będą mieli bliźniaki. Cóż, co rodzice nie marzą o bliźniakach?

Jednak wkrótce Alexander został przyjęty do innego specjalisty i powiedział jej o nowościach, na które zdecydowanie nie była gotowa.

Po poznaniu wyników USG 23-letnia dziewczynka była tak oszołomiona, że ​​płakała w gabinecie lekarskim. I można to zrozumieć.

Informacja, że ​​Alexandra będzie miała bliźniaki, nie została potwierdzona. Okazało się, że dziewczyna spodziewa się nie dwojga, ale trojga dzieci naraz.

Okazało się to jednak nieprawdą. Kolejne badania wykazały, że brzuch Aleksandry rozwija jednocześnie cztery płody.

Tymczasem brzuch 23-latka nie przestał rosnąć, a najnowsze badanie ultrasonograficzne ujawniło niewiarygodną prawdę: Aleksandra urodzi pięcioro dzieci na raz!

Czas urodzić. I pomimo złożoności sprawy narodziny przebiegły gładko.

Więc pewnego dnia dziewczynka stała się matką pięciorga dzieci naraz — jednej dziewczynki i czterech chłopców. Dzieci urodziły się przez cesarskie cięcie.

Jednak ojciec dzieci tego dnia nie był taki gładki. Był tylko w innym mieście, a wiadomość o narodzinach jego żony zaskoczyła go.

Mężczyzna już myślał, że w życiu swojej rodziny nie będzie tak ważnego momentu — narodzin pięciorga dzieci naraz. Na szczęście mu się udało.

„Płakałem przez całą drogę, ponieważ byłem pewien, że tęsknię za narodzinami dzieci” - mówi.

Po raz pierwszy w historii Republiki Czeskiej urodziło się pięć bliźniaków w wyniku naturalnego poczęcia.

Według szefa praskiego „Instytutu opieki nad matkami i dziećmi” wszystkie dzieci urodziły się całkowicie zdrowe.

Dzisiaj Daniel, Michael, Alex, Martin i Terezka wychowują silne i zdrowe dzieci i zachwycają swoich rodziców nowymi osiągnięciami.

Tak, nie tyle dzieci zaplanowali Antonin i Alexander. Jednak nie wymieniliby swoich pięciu okruchów, co uważają za prawdziwe błogosławieństwo!

Szansa na poczęcie pięciu bliźniaków to jedna na 47 milionów, a szanse wszystkich 5 na przeżycie w czasie ciąży i porodu są jeszcze mniejsze, więc zdecydowanie uważam, że to cud!

Przypomnij sobie o… OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW JEDNEJ Z SIECI DROGERII. OSZUŚCI ZNALEŹLI NOWY SPOSÓB NA ZDOBYCIE WRAŻLIWYCH DANYCH

Jak informował portal Życie: KATARZYNA CICHOPEK ZŁAMAŁA SWOJĄ TWARDĄ ZASADĘ. PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA CÓRKĘ NA INSTAGRAMIE, FANI AKTORKI NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ